Минулого понеділка, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 річницю виведення радянських військ з Афганістану, у Здолбунові відбувся меморіальний захід. Біля пам’ятника загиблим у локальних війнах зібрались представники місцевої влади, духовенства, небайдужа громадськість. Зійшлися, аби пом’янути бойових побратимів, наші земляки, які пройшли страшну війну в Афганістані, а зараз згуртовані в лавах Здолбунівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).


Квіти до пам’ятника загиблим у локальних війнах поклали заступник голови Здолбунівської міськради Юрій Сосюк, секретар міської ради Валентина Капітула, члени Здолбунівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану та ін. Пам’ять військовослужбовців, які загинули на території інших держав, присутні вшанували Хвилиною мовчання, а також спільною молитвою під час панахиди, яку відправив настоятель собору Успіння Пресвятої Богородиці архімандрит Дмитро Ющак.
Вл. інф.
Фото Ольги КЛИМКОВИЧ.

34526676

3452345234

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити