Шановні здолбунівчани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 523-ої річниці міста Здолбунів.
П’ятсот двадцять три роки - це великий період в історії розбудови та становлення нашого міста. Цілі покоління здолбунівчан самовіддано працювали, творили, щоб місто стало таким, яке воно є сьогодні.
А це - найбільший залізничний вузол у Рівненській області, вище професійне училище залізничного транспорту, потужний комбінат з виробництва цементу - лідер цементної промисловості України, розвинута будівельна інфраструктура, передові школи і дошкільні навчальні заклади, сучасні об’єкти торгівлі, банки європейського зразка, наповнені ігровим та спортивним обладнанням зони відпочинку, сквери і розбудований гідропарк - улюблене місце відпочинку здолбунівчан.
З високою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат управління міської ради, трудові колективи, суб’єкти підприємницької діяльності.
Щороку восени, напередодні Дня міста, підсумовуємо, що зроб­лено за рік. Це вже стало доброю традицією.
Виконуючи накази та пропозиції жителів міста, міська рада системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених завдань.


Цьогоріч теж виконано значний обсяг робіт.
Планово виконуються програми, ухвалені на сесіях міської ради.
Завдяки прийняттю програм благоустрою та розвитку дорожнього господарства міста Здолбунів упродовж цього року вдалося:
- виконати капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Кармелюка, від будинку № 19 до № 35;
- завершити поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Дружби.
Щиро вдячний колективу ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» (керівник В. В. Бредихін) за якісне виконання робіт на вищевказаних об’єктах, а також Красносільському «ПП МВА» (керівник В. А. Мурадян), які виконали роботи з:
- капітального ремонту дороги по провулку Шкільному;
- будівництва нової пішохідної доріжки в гідропарку;
- поточного ремонту проїздів і парковки поблизу ДНЗ «Ладоньки», проїздів до будинків по вулицях Л. Українки, 7, Заводська, 14а-18а, Коперника, 55-57, Шевченка, 185;
- поточного ремонту дорожнього покриття провулків Наливайка, Зеленого та ямкового ремонту цент­ральних вулиць міста.
У 2020 році Здолбунівська міська рада приділила значну увагу ремонту пішохідних доріжок.
ФОП Андрощук М. Є. завершив капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулиці Шевченка (від вулиці Незалежності до вулиці Грушевського).
ТОВ «Ілліон» (директор В. С. Турчин) завершує роботи з капітального ремонту пішохідної доріжки біля будинків № 36-38 по вулиці Шкільній та виконало роботи з поточного ремонту пішохідних доріжок по вулицях Базарна і Грушевського.
ФОП Боришкевич В. П. завершив роботи з капітального ремонту пішохідної доріжки між ЗОШ
№ 6 та ринком «Катеринівський». Виконав роботи з поточного ремонту пішохідної доріжки на розі вулиць Фабричної й Княгині Ольги та пішохідної доріжки біля ринку по вулиці Зеленій.
ТзОВ «БК «Случ» (директор
В. В. Григоренко) виконало капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулиці Зеленій (від вулиці Д. Галицького до вулиці Д. Яворницького).
Завдяки здійсненню усіх цих робіт наше місто стало безпечнішим і привабливішим.
Діє й Програма «Місто без околиць».
Уже завершено роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вулицях Віли 7 і Кармелюка, проведено капітальний ремонт частини вулиці Садова.
Найбільше в місті зроблено в напрямку впровадження нових сучасних технологій вуличного освітлення, встановлення камер відео­спостереження.
Завдяки ТзОВ «Комбінат комунальних підприємств» (керівник
Л. В. Бабак) виконано роботи з капітального ремонту освітлення вулиць С. Крушельницької, Кутузова, Церковної, Словацького, провулків Дружби, Церковного. Здійснено роботи з реконструкції освітлення вулиць Затишної, Сонячної, Берегової, Калинової, а також, частково, вулиць 2 Лютого і Коперника. Вагомий внесок зроблено цим підприємством і в облаштування освітлення гідропарку.
Завдяки наполегливій праці колективів комунальних підприємств налагоджено безперебійну роботу житлово-комунального господарства міста.
Злагоджено і відповідально у 2020 році працює колектив комунального підприємства «Здолбунівське» (директор С. В. Потапчук). Підприємство це підтримує в гарному стані усі сквери і парки міста, виконало комплекс робіт з поточного ремонту вуличного освітлення, зокрема по вулицях Л. Українки (від вулиці 2 Лютого до вулиці Коперника), Смотрицького, Огієнка, Ціолковського, Тихої, Дружби № 1-9, проїзду до ДНЗ «Ладоньки».
Також КП «Здолбунівське» виконало роботи з облаштування вуличного освітлення пішохідної зони по вулиці Шкільній та інші. Крім того, це підприємство виконує роботи з поточного ремонту ігрового і спортивного обладнання, займається ремонтом пішохідних доріжок та доріг, виконує роботи зі встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, утримує міські кладовища, сміттєзвалище, ринок сільськогосподарської продукції.
Стабільно працює комунальне підприємство «Здолбунівводоканал», яке цілодобово забезпечує жителів міста водопостачанням. Це КП постійно збільшує мережу водопостачання та водовідведення. Ним завершені роботи з будівництва водогону від свердловин по вулиці Старомильській і будівництво каналізації по вулицях Івасюка, Мартинівка, Б. Тена, Польова, провулку Щепкіна. З метою покращення якості води для КП «Здолбунівводоканал» придбано вузол комерційного обліку електроенергії АСКОЄ.
Для покращення роботи КП «Здолбунівкомуненергія» було прид­бано прилади обліку теплової енергії, сучасний котел у котельню по вул. Д. Галицького, 16, солерозчинник, прилади обліку газу в котельню по вулиці Фабричній, 1/2.
На виконання Програми капітального ремонту житлового фонду на умовах співфінансування закінчено ремонт покрівель по вул. Коперника, 61, Міцкевича, 42 і Мазепи, 20. Розпочато фінансування проведення капітального ремонту покрівлі по вулиці Фабричній, 1.
Діє Програма «Забезпечення надійної та безперебійної експлуа­тації ліфтів міста Здолбунів». На умовах співфінансування завершено роботи з капітального ремонту (модернізації) пасажирських ліфтів за адресою: м. Здолбунів, вул. Коперника, 53.
На сьогодні в місті створено 61 об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків, якими охоплено 85 будинків.

Крім цього, ТзОВ «Перша Здолбунівська управлінська компанія» обслуговує 46 будинків, а ТзОВ «УК Будинкоуправління» - 40.
Здолбунівчанам приємно бачити своє місто в зелені дерев та у барвах квітів. Відрадно спостерігати, як Здолбунів щороку озеленюється. Про це дбають група благоустрою міста й учасники громадських робіт. Цього року вони облаштували 66 клумб, висадили 569 дерев і кущів.
Завдяки ТОВ «Добробут» (директор Я. І. Бляшин) змінився міський гідропарк. Вищеназване підприємство виконало роботи з виготовлення і встановлення мосту з оглядовими майданчиками, виготовило всі навіси, які є в гідропарку та на інших пляжах міста.
Завдяки роботі комунальних підприємств відпочинок на всіх водних об’єктах міста у 2020 році був максимально комфортним.
ПП Флореску В. І. виготовлено і встановлено дві автобусні зупинки - по вулицях Старомильській і Пирогова.
Ще дві зупинки заплановано встановити по вулиці Шевченка, біля заправки ОККО, та по вулиці І. Гончара, біля залізничного вокзалу.
У дії Програма «Безпечне місто».
На сьогодні на центральних вулицях міста встановлено 40 камер відео­спостереження, які контролює Здолбунівське відділення поліції, і цю роботу буде продовжено.
Щиро вдячний керівникам, трудовим колективам дошкільних навчальних закладів за підготовку закладів до початку навчального року. У всіх дошкільних навчальних закладах виконано поточні ремонти приміщень. Тривають роботи з капітального ремонту зовнішніх сходів та мощення навколо ДНЗ «Усмішка», проведено поточний ремонт системи водопостачання і водовідведення в ДНЗ «Дзвіночок», придбано два ноутбуки для ДНЗ «Ладоньки» і мультимедійне обладнання для всіх дошкільних навчальних закладів міста.
Особливу увагу міська рада приділяє питанню організації дозвілля дітей та молоді. У міському клубі по вулиці Кармелюка виконано поточний ремонт вбиралень, для закладу придбано звукопідсилювальну апаратуру і музичні інструменти. Для фізичного розвитку підростаючого покоління придбано та встановлено спортивне обладнання по вулиці Польовій, а також ігровий майданчик по вулиці Заводській.
На міському стадіоні, що по вулиці Василя Жука, завершують роботи з капітального ремонту трибун і роздягальні.
Висловлюю подяку всім жителям Здолбунова, підприємствам, організаціям, підприємцям за розуміння та підтримку, за самовіддану працю з розбудови і поліпшення благоустрою нашого міста. Адже з кожного прибраного двору, благоустроєної території підприємства, установи чи об’єкта торгівлі вимальовується привабливе обличчя нашого міста, а це - результат підтримки і виконання розпоряджень про місячники й декади благоустрою.
Щиро вдячний трудовим колективам та їх керівникам за значний внесок у виконання робіт з благоустрою міста Здолбунова.
Відзначення Дня міста - це гарна нагода підсумувати зроблене, але за цим знову напружена робота.
І нехай хороші справи відроджують у людях почуття гордості за своє місто, вселяють надію на краще майбутнє Здолбунова та всієї нашої держави.
Дякую за взаєморозуміння та співпрацю у впорядкуванні нашого рідного міста. Саме від позиції кожного з нас, ініціативності, наполегливості, сумлінності, відповідальності залежить спільний результат.
Дякую всім жителям Здолбунова за невтомну працю, яка творить славу та велич нашого міста.
Дякую за збереження усіх об’єктів, які зроблені у місті, та за гідну оцінку зробленого. Перспектива міста - це наше спільне бачення його майбутнього. Тільки в нашій єдності, зміні відносин влади і громади - запорука успіху.
Вітаю усіх жителів Здолбунова з Днем міста!
У зв’язку з карантинними заходами ми цьогоріч не зберемося разом на традиційне святкування в міському гідропарку, але прошу всіх з розумінням поставитись до цих тимчасових обмежень.
Зичу усім насамперед здоров’я, достатку й миру в родинах і державі, порозуміння і згуртованості, Божого благословення і любові один до одного.
Міський голова
І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ. §

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити