Скільки б сьогодні пересічному українцю не намагалися розповісти про переваги закупів у магазинах чи великих супермаркетах, на противагу наводячи приклад не надто естетичної, антисанітарної роботи ринків, його все одно не переконати. Адже закупи і торгівля на базарі то, як місцевий колорит для українців.

У місті Здолбунів ринок по вулиці 8 Березня, без перебільшення, користується популярністю серед міського та сільського населення. Одні сюди приходять за продукцією, інші її привозять для реалізації. Однак умови, які пропонував базар для своїх клієнтів давно бажали бути кращими. Власне цю тему небайдужі здолбунівчани піднімали у соціальних мережах, і у приватних розмовах. Допоміг зрушити питання у позитивному напрямку карантин.


Після запровадження карантинних заходів у країні до ринків була особлива увага. І коли Кабінет Міністрів України дозволив їх відкриття, базар по вулиці 8 Березня не підпадав під це погодження з об’єктивних причин. Як розповіла нам директор ринку Людмила Бабак, реконструкцію базару розпочали зі зміни адміністрації.


- Далі ми провели інвентаризацію всіх кіосків та підприємців, упорядкували дощові стоки і заасфальтували територію, зробили місця для торгівлі городиною, - коментує Людмила Бабак. - Реконструювали м’ясо-молочний павільйон у відповідності до вимог із влаштуванням відділів для торгівлі рибою, м’ясом, ковбасою, молочними продуктами, а також забезпечили водопостачання, водовідведення та замінили електромережу.


Для зручності ринок розділили на окремі зони: продуктову, промислову, речову, власного сільськогосподарського виробництва. Кожен підприємець провів ремонт свого робочого місця.
Нині на ринку працює усе: і торгують, і купують. Підприємців зобов’язали свої робочі місця забезпечити антисептиками, торгівлю здійснювати в масках та рукавичках. На вході відвідувачам, проводять температурний скринінг, зобов’язують їх бути в масках.
Коронавірус вніс серйозні корективи у всі сфери життєдіяльності. Під час жорсткого карантину збитків зазнали багато підприємств, які тривалий час не мали змоги працювати. І навіть після початку адаптивного карантину не всі запрацювали на повну потужність. Ринку по вулиці 8 Березня пощастило відновити свою роботу, стати кращим та комфортнішим для покупців і для продавців.
Вл. інф.
Фото Валентини СТЕПОВОЇ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити