Наймиліша, найрідніша, щира та добра, ніжна і ласкава, усі найприємніші слова линуть для неї – мами. Адже це людина, яка дає життя, вкладає усі свої сили й енергію у власних дітей. Не досипає ночі, переймається і хвилюється через кожну їхню поразку чи невдачу. А як радіє від невеличких або й великих досягнень своїх діточок! Тож в Україні, аби виявити повагу та висловити вдячність усім матерям, щорічно, починаючи з 2000-го, День матері відзначають офіційно.

Цьогоріч у нашому районі організовували святкові концерти з нагоди Дня матері. У Здолбунівському будинку культури цементників відбувся концерт «Жінка – Богородиця, Жінка – Мати, Жінка – Україна!» У ньому взяли участь колективи та окремі виконавці Здолбунівської музичної школи разом зі своїми керівниками, а також дитячі танцювальні й вокальні колективи БКЦ. Тож глядачі мали можливість почути й побачити талановитих дітей та отримати безліч позитиву і незабутніх емоцій.


У Здолбунівському міському клубі відбувся концерт «Серце матері», на якому учасниці зразкового колективу східного танцю «Зірочки сходу» влаштували неперевершено свято для усіх присутніх мам.
У Стеблівському будинку культури організували свято «Цілує сонце рушники у чистій материнській хаті».
А в Здовбицькому сільському будинку культури добрими словами, ніжними піснями і красивими танцями вітали не лише матусь. Здовбичани привітали й односельців, які брали участь у боях на Сході та проявили мужність, стійкість і відвагу. Сільська голова Світлана Година вручила бійцям квіти і відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». Такі нагороди отримав 31 АТОвець зі Здовбиці.
Фото Ольги КЛИМКОВИЧ та
Віктора АНДРУЩУКА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити