Для Комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» придбали новий цифровий флюорограф. Вартість апарата становить майже 1,8 мільйона гривень. Щоб закупівля цього вкрай необхідного обладнання стала реальністю, мільйон гривень було виділено з районного бюджету, півмільйона гривень - з міського. Також долучилися фінансово до цієї хорошої справи Мізоцька селищна та шістнадцять сільських рад Здолбунівщини.


«Новий апарат дає змогу швидко отримувати зображення, виконувати цифрову обробку і деталізацію дрібних анатомічних структур, максимально точно діагностувати захворювання», - зазначив на своїй сторінці у Фейсбуку головний лікар КНП «Здолбунівська цент­ральна районна лікарня» Владислав Сухляк. До слова, встановили новий флюорограф у по-сучасному відремонтованому за кошти з районного бюджету кабінеті. Як запевняють медики, ці ремонтні роботи виконано з дотриманням усіх вимог до облаштування таких приміщень.
Отож, тепер пройти флюорографічне обстеження відвідувачі КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» можуть у кабінеті № 10, що на першому поверсі приміщення поліклініки закладу.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити