пройшли до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Свято у Здолбунові

Щирий дитячий сміх, пісні, танці, бульбашкове та паперове шоу – так розважалися дітки з інвалідністю у Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва та і Мізоцькій спеціальній ЗОШ-інтернаті І-ІІ ст. Розваги для діток влаштували до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається у всьому світі 3 грудня.

Свято для особливих діток у бібліотеці влаштували волонтери та активісти ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя». Окрім діток та їхніх батьків, на святкування прийшли також представники влади та благодійники.
Опісля урочистих промов особливі дітки продемонстрували свої таланти та вміння під час міні-концерту: співали пісні, грали на музичних інструментах, читали вірші і танцювали. А вдячна публіка після кожного виступу юного артиста дарувала захоплені оплески та вигуки: «Браво!». Тож з імпровізованої сцени діти йшли щасливі та веселі. А згодом віддячили своїм благодійникам солодкими подарунками – оригінальним авторським печивом.

Танцювальний дебют особливих діток


Потім малих та дорослих вже веселили рівненські лікарняні клоуни «Червоні носи». Особливо гостям свята припало до душі бульбашкове шоу. Діти не могли стримати емоцій та свого захоплення від дійства, занурювалися у величезну бульбашку та лопали менші мечами з повітряних кульок.
Тож додому дітки йшли з масою позитивних емоцій та оберемком солодких подарунків, які роздали їм наприкінці свята.
Як розповідає голова ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» Тетяна Ярмолюк, волонтери, батьки та їхні дітки ретельно готувалися до свята. А сприяли його проведенню місцеві благодійники.

Потрапити у бульбашку було чимало охочих


- Приємно, що дітки залишилися задоволені святом. Гралися, розважалися. А біля них і дорослі. Дітки дуже старалися коли готувалися до концерту. Це був їхній дебют. Займалися хореографією, співами. Дякуємо усім, хто долучився до проведення свята, - підкреслила Тетяна Ярмолюк.
Наступного дня свято для діток з інвалідністю влаштували у Мізочі. Учні третього класу місцевої спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату разом з вихователями провели захід під гаслом «Вір! Ти зможеш все!». На концерт запросили і директора Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру Наталію Устянчук, голову ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» Тетяну Ярмолюк та членів цієї організації.

Учні Мізоцької школи-інтернату

 


У залі панувала весела атмосфера. Учні продемонстрували свої танцювальні та спортивні таланти, із задоволенням брали участь у цікавих конкурсах. Усе дійство проходило у морському стилі: третьокласники були піратами на чолі з Джеком Горобцем. Вони вирушили в уявну подорож морями та океанами. Така програма стала надзвичайно захопливою для усіх глядачів.
Вихованці школи-інтернату подарували діткам з інвалідністю власноруч виготовлені серця з фетру. А запрошені дітки у свою чергу теж зробили подарунок – зачарували присутніх танцем. Не лише діти, а й батьки були надзвичайно задоволені святом.

ПІд час проведення конкурсів

 


- Звичайно, з особливими дітками не просто, тим паче батькам. Тому ми вже другий рік поспіль влаштовуємо для них свято. Адже і батькам, і діткам треба кудись ходити, спілкуватися. Ми повинні показати, що вони потрібні для суспільства, і про них ніхто не забуває, - відзначила директор Мізоцької школи-інтернату Оксана Киричук.
На завершення свята гостям та вихованцям влаштували паперове шоу. На ньому дітлахи стрибали та бавилися у кучугурах паперових смужок, отримуючи масу позитивних емоцій і вражень.
Ірина САМЧУК
Марина КОЛОДИЧ
Фото авторів та Ольги Климкович-Пилипчук

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити