П’ятого жовтня 2018 року набрала чинності Постанова КМУ від 03.10.2018 № 798 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302».
Отож, внесено зміни та доповнення до ряду пунктів Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою КМУ № 302 від 25.03.2015 р.
На сьогодні громадяни мають можливість за бажанням вклеїти фотокартку до паспорта-книжечки по досягненні 25- та 45-річного віку і така послуга надається підрозділами Державної міграційної служби та центрами надання адмінпослуг. Таким чином, як і раніше, після досягнення 25- та 45-річного віку особа самостійно вирішуватиме, чи вклеїти фото до паспорта у формі книжечки, чи оформити ID-картку.


Але, згідно з новим законодавством, якщо при досягненні 25- чи 45-річного віку особа звернулася в установленому законодавством порядку пізніше, як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нової фотокартки, то уже в обов`язковому порядку змінить паспорт-книжечку зразка 1994 року на паспорт у формі картки.
Також, за бажанням, громадяни можуть обміняти паспорт-книжечку на ID-картку у будь-який зручний для них час.
Наталія Іванова,
головний спеціаліст Здолбунівського РС УДМС України
у Рівненській області 

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити