Закінчується 2009 рік, прожитий Здолбунівською дитячо-юнацькою спортивною школою під знаком мінімального фінансування. Проте і за таких умов вдалося досягти непоганих результатів. Вихованці школи, як завжди брали участь в офіційних змаганнях, а також у численних турнірах різного рівня. Футболісти 1995-97 років народження зайняли четверте місце в чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області з 30 команд-учасниць. Виступили добре на міжнародному турнірі в Республіці Польща, де організатори також подбали про чудовий відпочинок наших дітей. А команда юнаків 1992-94 років народження успішно виступила в кубку Рівненської області з футболу, вийшовши у півфінал (тренер І. Я. Лабік).
Відзначилися і борці вільного стилю. На молодіжній спартакіаді України Остап Гелетій, 1994 року народження, посів 5 місце. Ян Чабан зайняв 7 місце на чемпіонаті України. Наш випускник Віталій Руденко виборов перше місце на молодіжній спартакіаді України, сьоме - на чемпіонаті Європи серед юнаків і друге - на міжнародному фестивалі боротьби в м. Москві в складі збірної України. Микола Чабан та Павло Фенюк зайняли перші місця на Всеукраїнському різдвяному фестивалі з вільної боротьби в м. Калуш Івано-Франківської області. Виховав і підготував цих спортсменів тренер-викладач з вільної боротьби, майстер спорту України В. А. Куцель.
Підтримали свій високий рівень і баскетболісти та баскетболістки ДЮСШ. Вихованки тренера-викладача Т. І. Ящук посіли почесне друге місце в дитячо-юнацькій баскетбольній лізі Рівненської області. Баскетболісти тренерів-викладачів В. Л. Яюрика та О. М. Романишина постійні призери обласних змагань.
Всі ці успіхи спортивної школи стали можливими завдяки людям, які надали фінансову та матеріальну підтримку школі. Це підприємці Олег Смаглюк, Віктор Малахов, Віктор Матеюк, керівники фірми “Автоленд” Юрій та Ярослав Середюки, приватний перевізник П. Ф. Федорович, активісти партії “Народна самооборона”, вихованець Здолбунівської ДЮСШ, гравець збірної Молдови Сергій Лащенков, а також громадянин Німеччини Сергій Котелевцев.
Працівники та учні ДЮСШ щиро дякують директору КП “Здолбунівводоканал” В. І. Мельнику, головному інженеру В. О. Остапчуку, майстрам В. М. Позняку, В. М. Статечному, працівникам А. В. Деніщуку, Р. В. Потапчуку, Ю. Б. Сидорчуку та М. П. Мартинюку, які відремонтували внутрішній та зовнішній трубопроводи в приміщенні школи та біля нього, що дало можливість учням і тренерам в повній мірі проводити спортивно-виховну та тренувальну роботу.
Здолбунівська ДЮСШ в наступному році прагнутиме покращити свої спортивні досягнення.
Анатолій КРАВЧУК,
директор ДЮСШ.

Comments are now closed for this entry