В освітянській спільноті директор Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 
Валентина Яківна ПАНЧУК (на фото) має високий авторитет. 
Роботі на педагогічній ниві вона присвятила не одне десятиліття. 
Її, досвідченого й талановитого педагога, мудрого керівника, 
щиру та добру людину, поважають колеги, учні та їхні батьки. 
Свідченням визнання на державному рівні професійних досягнень Валентини Яківни стала Подяка Міністерства освіти і науки 
України, яку їй вручили на урочистостях.

У Здолбунівському районному будинку культури відбулося свято «Учитель - то достойний знань вінець!» з нагоди Дня працівників освіти. У залі зібралися не лише досвідчені й молоді педагоги, а й представники інших професій, чия праця напряму пов’язана з діяльністю освітніх закладів Здолбунівщини. Теплі слова привітань та зворушливі поетичні рядки адресували присутнім ведучі дійства - педагоги Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Роман Прилуцький і Тетяна Бурець.
Хвилини приємного відпочинку і святковий, позитивний настрій подарували освітянам учасники концертної програми - вихованці Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, зокрема зразкової студії естрадного співу «Юність» (керівник Михайло Така), зразкового фольклорного гурту «Жайворонок» (керівник Марина Дацюк), зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Ритм» (керівник Наталія Буздиган), ансамблю східного танцю (керівник Катерина Верещук). А також дует вокалістів - Марія Семенюк і Михайло Така.


Але не тільки яскравими враженнями від концерту запам’ятаються освітянам цьогорічні урочистості з нагоди їх професійного свята. Адже це зібрання стало ще й свідченням поваги до їхньої високої суспільної місії, пошануванням нелегкої, але цікавої і творчої праці. Понад півсотні освітян під час заходу отримали відзнаки за свій сподвижницький труд, досягнення на професійній ниві, активну громадянську позицію.

 


Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» за сумлінну та багаторічну працю, високі досягнення у навчанні та вихованні учнів вручили вчителю англійської мови Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Галині Мірковець. Подяки Міністерства освіти і науки України за бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність отримали директор Здолбунівської районної станції юних техніків Сергій Дяченко, завідувач ДНЗ № 3 «Ладоньки» Здолбунівської міської ради Тетяна Назаренко та директор Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Валентина Панчук. За зразкове виконання службових обов’язків на ниві організації і проведення навчально-виховної роботи з молоддю з питань безпеки життєдіяльності грамотою навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Державної служби України з надзвичайних ситуацій було нагороджено начальника відділу освіти Здолбунівської РДА Ігоря Антонюка. Почесні грамоти Рівненської обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України отримали завідувач ДНЗ № 5 «Усмішка» Жанна Кадлубіцька та заступник голови районної ради Профспілки, голова профспілкового комітету Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

 


№ 6 Валентина Войтановська. П’ятьох працівників освітянської галузі району удостоєно грамот Рівненської обласної ради, ще шістьох - Почесними грамотами управління освіти і науки Рівненської ОДА. Вручали під час урочистостей і відзнаки районного, міського рівня.


З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Ігор Антонюк. Щиро зі сцени дякували педагогам за їхню відданість обраній справі та невтомну роботу над вихованням і збагаченням знаннями юного покоління представники районної й міської влади, депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк, голова районної ради Профспілки працівників освіти і науки Ольга Єгорова. Вдячність освітянам району за плідну співпрацю у здійсненні навчально-виховної роботи з молоддю висловив завідувач Здолбунівських курсів ІІІ категорії цивільного захисту та безпеки життєдіяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Сергій Степанюк. Кожен з промовців бажав педагогам нових професійних успіхів, здоров’я і благополуччя, людської поваги.
Олена СНІЖНА.

 

 

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити