Про будівельні роботи, які відбуваються на Здолбунівщині, а також про те, чи готові до навчального року та опалювального сезону освітні заклади, йшлося 28 вересня на засіданні колегії Здолбунівської райдержадміністрації.
Взяв участь у засіданні колегії і народний депутат України Олександр Дехтярчук, який розповів про останні парламентські новини, зокрема – про підготовку Державного бюджету.
Та насамперед присутні познайомилися з тимчасово виконуючим обов’язки начальника Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП у Рівненській області Сергієм Смаглюком, якого було призначено на цю посаду 20 вересня 2018 року.


Про проведення будівельних робіт на території Здолбунівського району за кошти державного, обласного та районного бюджетів проінформував перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк. Він розповів про основні об’єкти будівництва, на яких проводили роботи, джерела їх фінансування та стан готовності. Загалом станом на 1 вересня 2018 року з бюджетів різних рівнів на проведення будівельних робіт у нашому районі було спрямовано 49,5 млн грн. Нині у районі тривають роботи на низці об’єктів.
Натомість в. о. начальника відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Зоя Вітень розповіла про стан готовності навчальних закладів Здолбунівського району до початку нового 2018-2019 навчального року та опалювального сезону. Навчальний рік у районі розпочався «за планом»: у ДНЗ району станом на початок навчального року дошкільну освіту здобувають 1973 дитини, а в 34 загальноосвітніх школах навчається 6726 учнів, що на 266 більше у порівнянні з минулим роком. 816 першокласників пішло цьогоріч до Нової української школи.
У районі працювали над тим, щоб збільшити кількість місць у дошкільних навчальних закладах. Зокрема було відкрито додаткову групу в ДНЗ № 5 «Усмішка», проведено капітальний ремонт частини будівлі ДНЗ «Малятко» в с. Івачків. Проведено ремонтні роботи з метою відкриття додаткової групи в ДНЗ «Дзвіночок». Проте через відсутність коштів для облаштування групи наразі вона не працює.
З вересня діє додаткова група в Глинському НВК, завершено реконструкцію приміщення та групи короткотривалого перебування відповідно Новомощаницького та Суємського НВК. Триває й будівництво дошкільного закладу в с. Новомильськ.
Цьогоріч 816 першокласників району розпочали навчання у Новій українській школі. Станом на 20 вересня 2018 року для першокласників НУШ придбано комп’ютерне обладнання, пристосування, меблі та дидактичний матеріал на суму 3,3 млн грн. Тож до нової системи навчання уже потроху адаптуються і першачки, і їхні наставники.
Марина Євтушок

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити