Стіни вже другого медзакладу нашої області прикрасять художні розписи місцевої художниці та громадської діячки Яни Униченко. Цього разу малюнки з’являться на стінах пологового відділення Здолбунівської ЦРЛ.
Ідея прикрасити таким чином лікарню у місті виникла у головного лікаря медзакладу Владислава Сухляка та художниці Яни Униченко майже одночасно. Що буде зображено, дівчина поки не знає. Нині обдумує сюжет. А починати роботу над створенням малюнка планує за тиждень-два.


Тим часом Яна завершила розпис кімнати для психологічного розвантаження в опіковому відділенні Рівненської обласної клінічної лікарні.
Загалом художниця працювала над цим розписом близько трьох днів. Намагалася вкласти у малюнок тепло
своєї душі, любов та радість.
- Я використала багато теплих кольорів, домінуючими серед яких є жовтий та зелений. Вийшла ілюстрація з дитячої книжки – дівчинка, яка дмухає на кульбабку, ще котик. Хотілося, щоб діт­ки почували себе тут, як вдома, - зазначила Яна Униченко.
Таким чином дівчина виразила і свою особисту вдячність лікарям мед­закладу за турботливе до неї ставлення. Адже саме у цій лікарні місяць тому вона перебувала у важкому стані із запаленням легень у реанімаційному відділенні. Тоді її рятували всім світом, збираючи кошти на лікування, а лікарі шукали засобів, аби художниця одужала. Дівчині вдалося подолати хворобу, тож не віддячити лікарям вона не могла.
Після виписки Яна подарувала головному лікарю Рівненської обласної клінічної лікарні Івану Зимі одну зі своїх картин. Натомість Іван Зима запропонував дівчині розписати одну зі стін опікового відділення медзакладу.
– Я щиро вдячна всім, хто підтримав мене. І рівненські, і здолбунівські лікарі зробили для мене чимало, – зазначила Яна Униченко.
Ірина САМЧУК.
Фото надане Яною УНИЧЕНКО.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити