Фермерське господарство «П’ятигірське» з тих орендарів, які свідомо беруть на себе відповідальність дбати про тих людей, котрі віддали свої земельні паї в оренду. На території Малошпаківської сільської ради (села Заріцьк, Шпаків, Підгірці, Гуменники) це підприємство орендує 1060 гектарів орної землі. І селяни на орендаря не нарікають, і місцева влада задоволена, бо при будь-якій потребі чи у скрутній ситуації вона має до кого звернутися за поміччю.
Цієї неділі у селі Заріцьк Рівненського району фермерське господарство «П’ятигірське» організувало Свято жнив. На свято прибули з півтори сотні людей – місцевих мешканців та гостей. Серед них місцева інтелігенція – духовенство та учителі.

 


Розпочалося свято з урочистого внесення пишного запашного хліба – святкового короваю, спеченого з нового урожаю. Мить особливо бентежна, адже скільки праці на це покладено, аби бути з хлібом на весь рік до наступного урожаю.
З вітальним словом до громади звернулися заснов­ники фермерського господарства «П’ятигірське» Станіслав Олегович Середюк та Ігор Юрійович Середюк. Виступив і сільський голова Михайло Федорович Войтович. Зі словом вдячності та подячною молитвою виступили представники духівництва, адже на понад 100 тисяч благодійних пожертв виділило фермерське господарство «П’ятигірське» на місцевий храм.


За тим вручали подяки й почесні грамоти тим, хто співпрацював із підприємством і безпосередньо долучився до збору урожаю.
Надовго запам’ятають зарічани це свято. Адже не так багато в людей радості в сучасному житті – більше печалі, бо ж у країні війна, втрати, економічні негаразди.
Відповідала за організацію проведення свята від ФГ «П’ятигірське» Ольга Кулай, заступник голови з правових питань. Організатори свята жнив у Заріцьку поставили собі за ціль створити для людей таку атмосферу, щоб вони в цей день відволіклися від усіх турбот і бодай кілька годин провели радісно й весело.
Для цього організували розіграш лотереї. Вона нічого не коштувала учасникам свята – лотерею міг взяти кожен, хто цього хотів, а при розіграшу чимало учасників отримали цінні призи. Деякі мали задачу, як їх потім додому донести. Адже в якості призів фермерське господарство виділило окрім посуду та різних потрібних речей домашнього вжитку, ще й мішки з ячменем, пшеницею, цукром.
Змістовну культурно-розважальну програму забезпечив місцевий вокальний колектив «Калинонька». Дітвора раділа й тішилася привезеним та облаштованим на святі батутом та розданим безкоштовно морозивом, яке можна було їсти досхочу. Організатори свята подбали про зручні локації, привезли виготовлені в етно­стилі тюки соломи, які послужили зручним сидінням в імпровізованій просто неба глядацькій залі.
У гарній дружній атмосфері на завершення свята, як на весіллі, розділили запашний коровай, а господині запросили всіх гостей до столу, який також щедро накрило для зарічан фермерське господарство «П’ятигірське».
Людмила МАРЧУК
Фото надане
оргкомітетом свята.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити