Учасники ювілейної табірної зміни.

Двадцять першого серпня відбулося закриття 20-ї зміни єдиного в області спеціалізованого табору денного перебування для дітей вразливих категорій «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Тривала зміна два тижні. Таборян приймала, як і вже багато років поспіль, Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва.
Діти проводили час у «Романтику» не тільки цікаво, але й із користю. Окрім різноманітних розваг, організатори запропонували їм узяти участь у різноманітних творчих та пізнавальних заняттях, майстер-класах, екскурсіях. Також діти багато гуляли, переглядали фільми, розучували вірші, пісеньки, танці. І звісно ж, охоче у супроводі дорослих вирушили у триденний похід, з якого повернулись, збагачені новими навичками і яскравими враженнями. Загалом кожен день у таборі був тематичним, багатим на приємні сюрпризи. Крім цього, таборян смачно й поживно харчували. Вони мали змогу поспілкуватись з цікавими особистостями, здружитись між собою.


Для «романтиків» уже стало традицією влаштовувати наприкінці зміни свято-подяку для друзів табору, усіх доброчинців та волонтерів, завдяки яким зміна відбулась, а також своїх наставників, рідних і близьких, гостей. Відбулось таке дійство і цього разу.
Діти дарували концертні номери, посмішки і слова вдячності людям, які створили для них можливість відпочивати у «Романтику» і на час зміни стали їм, фактично, мамами – директору Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяні Павловій та фахівцям цього ж центру Оксані Александровій, Тетяні Стерник, Ользі Кухарчук, Катерині Тищенко. А також волонтерам, бібліотекарям, керівникам творчих майстерень, благодійникам, які підтримують табір. А потому усі разом фотографувались на згадку.
Зміна завершилась, але і дорослі, і діти сподіваються, що наступного літа вони обов’язково зустрінуться в «Романтику-2019».
Олена СНІЖНА.
Фото надане
Здолбунівським
РЦ СССДМ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити