Щороку, починаючи з червня, в Здолбунівській центральній районній бібліо­теці для дітей діє літня тераса “Відпочивай читаючи”. Зазвичай заняття “на терасі” відбуваються не в приміщенні, а на свіжому повітрі. Зустрічі ці тематичні, і в ході них дітки читають, спілкуються, розважаються, змагаються, займаються творчістю і, відповідно, охоче навчаються чогось нового й корисного. Працівники бібліотеки постійно пропонують юним відвідувачам літньої тераси різноманітні цікаві заходи, часто запрошують сюди відомих і талановитих краян в якості гостей-наставників.
На чергове засідання літньої тераси, присвячене темі “Святий Спас прийшов до нас”, у відділі абонементу Здолбунівської ЦРБ зібрались у середу, 15 серпня, не тільки хлопчики й дівчатка, прийшли і мами кількох з них. З розповіді бібліотекаря Людмили Скірканіч присутні дізналися, чому християнське свято Преображення Господнього, яке православні віряни відзначають 19 серпня, має ще назву Яблучний Спас і чому цього дня у храмах освячують яблука та інші плоди нового врожаю. З неабияким інтересом малі і дорослі слухали розповідь про те, що символізує освячене яблучко, та про народні звичаї, пов’язані зі святом Яблучний Спас.


Потім на усіх чекало спілкування з гостею заходу - талановитою художницею, надзвичайно світлою і душевною людиною Яною Униченко. Під її керівництвом діти малювали натюрморти з фруктами. І варто відзначити, що з цим творчим завданням успішно впорались.
- Кожен малюнок вражає самобутністю, адже передає індивідуальність його автора. Тішить, що всі сьогоднішні роботи юних художників живі. Дивлячись на них, відчуваєш світлу, позитивну дитячу енергетику, - зазначила, підсумовуючи імпровізований урок, Яна.
Наприкінці заняття біб­ліо­текарі запросили присутніх на ньому дітей і дорослих до чаювання, пригостили їх чаєм, фруктами й печивом. Більшість юних художників з гордістю понесли додому свої натюрморти, аби показати їх батькам.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото: під час заняття.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити