відгомоніли минулої п’ятниці у Будинку культури цементників

Після церемонії нагородження художників-карикатуристів.

У межах святкових заходів відбулися вручення нагород переможцям І Всеукраїнського конкурсу карикатур «Нове покоління - нові вимоги безпеки», пошанування ветеранів і кращих працівників підприємства «Волинь-Цемент» філія ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна», а також концерт за участю творчих колективів БКЦ.

Ініціаторами і засновниками Всеукраїнського конкурсу карикатур на тему «Нове покоління - нові вимоги безпеки» стали ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна» та Будинок культури цементників, а головним координатором - наш земляк, відомий художник-карикатурист Віктор Голуб. Він, до слова, є й автором ідеї-екскізу призу конкурсу.

І місце. Гуцол Олег, м. Борисов, Республіка Білорусь.


Запросили до участі у творчому змаганні і художників-професіоналів, і аматорів. «За допомогою мистецтва привернути увагу людей до важливих питань у сфері охорони праці та техніки безпеки», - так означив мету проведення заходу генеральний директор ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна» Сергій Дудзяний. Отож, і основною вимогою до робіт, надісланих конкурсантами, була: карикатури мають «торкатися проблеми дотримання техніки безпеки на виробництві і в побуті, бути спрямованими на висвітлення наявних у нашому суспільстві проблем».
Участь у конкурсі взяли двадцять три карикатуристи, які надіслали сто шістдесят одну роботу. Кращі з них визначило журі у складі директора БКЦ Наталії Давидюк (голова), начальника служби охорони праці та навколишнього середо­вища «Волинь-цемент» філії ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна» Олександра Чумака, помічника директора БКЦ, голови оргкомітету конкурсу Катерини Кондратюк, художника-карикатуриста Віктора Голуба та завідуючого відділом з основної діяльності БКЦ Василя Гізуна.

ІІ місце. Рябоконь Сергій, м. Київ.

 


За рішенням журі, переможцями І Всеукраїнського конкурсу карикатур «Нове покоління - нові вимоги безпеки» стали: Олег Гуцол, наш співітчизник, який зараз проживає у м. Борисов Республіки Білорусь (І місце); Олексій Кустовський з м. Вишневе Київської області та Сергій Рябоконь з м. Київ (володарі ІІ місця); Олександр Дубовський з м. Дніпро (ІІІ місце). Заохочувальні премії присуджено Миколі Капусті з м. Донецьк, Олегу Локтєву з м. Запоріжжя і Валерію Момоту з м. Дніпро. Дипломів конкурсу удостоєно Віталія Левицького з м. Рівне, Геннадія Назарова з м. Київ, Сергія Семендяєва з м. Бердянськ, Дмитра Скаженика з м. Маріуполь та Олега Смаля з м. Київ.

ІІІ місце. Дубовський Олександр, м. Дніпро.

 


У фойє другого поверху БКЦ до кінця серпня експонуватиметься виставка карикатур цих художників. Вийшов з друку каталог робіт, представлених на конкурс, його примірники отримають усі конкурсанти. А десятого серпня у Здолбунові свої нагороди в урочистій обстановці отримали карикатуристи Олег Гуцол, Сергій Рябоконь, Олександр Дубовський, Віталій Левицький, Микола Капуста. На церемонію завітали й гості - художник та дизайнер Павло Шуляк і письменник-гуморист Юрій Береза.

 Диплом. Скаженик Дмитро, м. Маріуполь, Донецька обл.


Виробництво цементу - важлива складова будівельної галузі. Продукцію «Волинь-Цемент» філії ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна» використовують у промисловому та житловому будівництві, а виготовлені на цьому підприємстві спеціальні цементи - для потреб нафтової і газової промисловості. Але будь-яке підприємство це насамперед люди, колектив, в якому кожен з працівників відповідає за окрему ділянку роботи, а усі разом - за спільну справу. І коли ж, як не у професійне свято, вшановувати кращих?

Заохочувальний приз. Момот Валерій, м. Дніпро.

 


На урочистостях з вітальним словом виступив директор «Волинь-Цемент» філії ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна» Ігор Давидюк. Виробничникам вручали відзнаки. Згідно з рішенням ради директорів ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна», цьогоріч за високі досягнення у професійній діяльності Знаком Асоціації «Укрцемент» нагороджено заступника начальника Виробництва № 2 «Волинь-Цемент» філії ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна» Юрія Степанюка, Почесних грамот Асоціації удостоєно майстра зміни дільниці крейди Виробництва № 1 Віктора Савіча, майстра зміни дільниці випалу Виробництва № 2 Віталія Бєлова, хіміка змінного виробничої лабораторії і ВТК Оксану Гаркушенко, ще дев’ятьох працівників нагороджено Почесними грамотами ради директорів ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна». Почесне звання «Ветеран підприємства» присвоєно Валерію Беднарчуку, Володимиру Бортнику, Михайлу Возницькому, Світлані Васильчук, Ганні Захаровій, Олегу Карпюку, Миколі Копальову, Людмилі Сидорні, Оксані Шевчук, Олександ­рі Яцюк.

Ось такі призи вручали Ось такі призи вручали переможцям.


Продовжила святкування концертна програма. Виступи учасників творчих колективів та студій Будинку культури цементників, відомого етно-гурту «Дуліби» додали усім гарного настрою, яскравих позитивних вражень. Глядачі дружно аплодували за запальні танці ансамблям «Горлиця» і «Сузір’я», за спів - «Здолбунівським дзвіночкам», тріо у складі Анастасії Семенчук, Каріни Мохначук і Всеволода Сєвцова, іншим виконавцям.
Ольга ЯКУБЧИК.

Фото автора, надані БКЦ та зі сторінки закладу у мережі «Фесбук».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити