Здолбунівський рок-гурт «Жнива» наприкінці минулого тижня виступив на щорічному фестивалі «Тарас Бульба» у м. Дубно. Дійство відбувалося на території місцевого стадіону «Спартак».


Музиканти цьогоріч відкривали головну сцену фестивалю у перший його день, 13 липня. Протягом годинного виступу здолбунівські рокери виконали і старі, і нові композиції. Шанувальники змогли насолодитися як хітами, яким вже понад 30 років, серед яких «Галю», «Здолбунівський трактор», «Не пропадем», а також і новими, приміром, «Бом – бом, тілі – бом» та інші. Звучали і популярні патріотичні пісні, які рок-гурт виконував перед військовими на Сході: «Йде війна», «Кацапетія» та інші. Чимало з відомих композицій музиканти осучаснили, написавши на них аранжування.


На рок-фестивалі «Тарас Бульба» «Жнива» виступають не вперше. Як гурт із солідним стажем у рок-індустрії, музиканти брали участь у фесті з початку його заснування – з 1991 року. Згодом мали кількарічну перерву, а останні три роки активно беруть участь у концертній програмі. Минулоріч рок-музиканти виконували свої пісні на альтернативній сцені.
«Фестиваль впертого духу» за роки існування дещо видозмінився і тепер на сценах виступають не тільки україномовні гурти, а й ті, які виконують пісні іноземною, підмітив учасник рок-гурту Алік Ткачик.
- Хотілося б більше українського року, бо останніми роками почали запрошувати гурти із за кордону або ті, які співають англійською. Адже це фестиваль «впертого духу», а значить маємо підтримувати насамперед український дух. Та загалом фест так само на висоті. Чудова організація, багато хороших, цікавих гуртів. Приємно, що як завжди у поїздці нас підтримали Віктор Малахов та Здолбунівська міська рада, - зазначив Алік Ткачик.
Наступним фестивалем для «Жнив» стане «Ластівка FEST» у Смизі на Дубенщині. На етнофестивалі рок-гурт виступить з найкращими своїми піснями вже 5 серпня.
Ірина САМЧУК.
Фото Віктора ФРУНЗЕ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити