Усього півроку служить в поліції дільничний офіцер сектору превенції Здолбунівського ВП Роман ПЕТРЕНКО (на фото), але його наполег­ливості й сумлінності в роботі можуть позаздрити й набагато досвідченіші правоохоронці.

Який фах обере, Роман визначився змалку. Мав-бо на кого рівнятися, адже його батько – Юрій Валентинович Петренко – не один десяток років ніс службу в органах внутрішніх справ. Ним щиро пишається, шанує, цінує. Батькові нічні чергування пам’ятає досі. Саме від нього й перейняв наполегливість у роботі, чесність та добропорядність. Зараз, на заслуженому відпочинку, батько для Романа – наставник, у якого є чого повчитися.


На сьогодні під контролем молодого дільничного – територія Копитківської, Новосілківської та Здовбицької сільських рад. На ввіреній йому дільниці проживають різні категорії населення. Знайти особливий підхід Романові треба до кожного, як і зуміти вислухати та прийти на допомогу у вирішенні проблем. Це поліцейському вдається. Бо вже і в колективі зарекомендував себе як відповідальний колега, і довіру в мешканців дільниці завоював.
– Робота дільничного офіцера поліції дуже цікава, хоча й складна. Саме до поліції звертаються мешканці при виникненні будь-яких проблем. Значить, нам довіряють. А головне для мене в роботі – це бачити її результат. Тому завжди намагаюсь допомогти людині, навіть якщо вирішення якоїсь проб­леми і не відноситься до нашої компетенції, – розповідає офіцер поліції Роман Петренко, сповнений сил та оптимізму.
Олена СНІЖНА,
за інформацією відділу комунікації
поліції Рівненської області.
Фото надане відділом комунікації поліції
Рівненської області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити