У селі Івачків освятили ще один хрест-фігуру. Долучилися до цієї справи Олександр та Мирослав Лапчуки.
Встановили його на хуторі, де жив раніше пан Олександр. Саме на тому місці колись стояв хрест-фігура. На жаль, його зруйнували, залишився лише стовпчик у землі, на який люди чіпляли сушити рушнички.
Таке місце не повинно бути занедбаним та зарослим бур'яном, тож Господь своїм промислом скерував Олександра Віталійовича та його сина Мирослава Олександровича відновити зруйновану святиню, яка є окрасою Церкви та Православної віри. Олександр Віталійович вирішив зробити хрест-фігуру власними руками. Адже з благословенням Церкви та великим бажанням Господь є помічником у цій Богоугодній справі.


Після встановлення хреста освятили та принесли до молитви подяки за те, що Господь руками добрих людей допоміг у цій нелегкій, але спасенній справі. Всі ми знаємо, що поклонні хрести, як і тисячу років тому, нагадують нам про істинну Православну віру, про перемогу життя над смертю, вони є доказом вірності у вірі та надією на допомогу Божу, своєрідним духовним символом нації.
Маємо впевненість, що ось цей новий хрест для віруючих людей стане ще одним місцем для молитви, а також нагадуватиме перехожим про необхідність покаяння, життя за законами Божими. Хай же милосердний Господь силою Свого Хреста оберігає усіх нас від усякого зла. Я, настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму села Івачків ієрей Віталій Харкевич, разом з прихожанами щиро дякуємо місцевим фермерам – сім'ї Лапчуків за постійну підтримку та за ще одну благу справу, зроблену їхніми руками.
Ієрей Віталій ХАРКЕВИЧ,
настоятель Свято-Різдво-Богородичного
храму УПЦ села Івачків. §

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити