Минулого тижня На Рівненщині відбулася IV Міжнародна спеціалізована Минулого тижня На Рівненщині відбулася IV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)»

Ця виставка на Рівненщині відбувається уже вчетверте. На цій Міжнародній спеціалізованій виставці «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)» розробники презентували найновішу продукцію та технології, що дозволяють економити та заощаджувати енергію.
– Започаткували виставку у 2015 році. Вона стала потужним заходом, що стимулював газозаміщення в області. Адже в той час гостро постало питання енергонезалежності держави. Зараз «СЕТ» – не лише демонстрація твердопаливних котлів. Це комунікаційний майданчик бізнесу, влади та споживачів задля ознайомлення та впровадження новітніх енергоощадних технологій і правильних рішень. Важливо, що Рівненщина вже другий рік поспіль займає перше місце в Україні у галузі енергоефективності. І без перебільшення цьому сприяла ця виставка, – розповів ініціатор заходу, голова Рівненської обласної адміністрації Олексій Муляренко.


Цього року на виставці представили свою продукцію 55 фірм-виробників – як місцевих, так і закордонних.
Відвідувачі мали змогу оглянути та придбати сучасні твердопаливні котли, енергоощадні лампи та різне приладдя, що допомагає обігріти будинок без природного газу. Зокрема, багато хто цікавився сонячними батареями, на сьогодні таке обладнання можна встановлювати будь-де – на дахах, огорожах, фасадах приватних будинків та соціальних об’єктах.
Були на виставці й різні новинки. Серед них – спеціальні насоси, що генерують тепло зі свердловин у землі, а також новітні котли, якими можна управляти дистанційно за допомогою мобільного телефону.
Проте мало демонструвати найновіше обладнання, треба знати, що і як робити, щоб воно запрацювало. Тож разом із виставкою відбувся Міжрегіональний форум з енергоефективності, на якому представники влади разом з науковцями обговорили, яким шляхом Рівненщина буде рухатися у найближчі роки. Спеціально для цього Рівненська ОДА розробила обласну програму. Що це за програма?
«На сьогодні – це серйозний документ, аналогів якому немає в Україні. Прийнята програма дозволить скоротити споживання природного газу на 50 відсотків, створити додатково понад 2 тисяч і робочих місць та поповнити місцеві бюджети до мільярда гривень», – запевнив заступник голови обласної адміністрації Віталій Ундір.
Марина АРТЮШОК.
Фото з сайту РОДА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити