Двадцять шостого квітня цього року міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак затвердив «План створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки».
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦКСП) – структура органів місцевого військового управління України, покликана замінити собою радянську систему військових комісаріатів. Згодом, за результатами експериментального розгортання, досвід повинен поширитися на всю структуру військових комісаріатів України й змінити її.
Рівненська область в числі чотирьох областей України, які першими створять ТЦКСП. У Здолбунівському районному військовому комісаріаті станом на 20 червня тривають роботи щодо підготовки приміщень до нового формату роботи.


До кінця 2018 року у результаті реформування Здолбунівського РВК повинен запрацювати Здолбунівський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.
Головні переваги ТЦКСП:
• вдосконалення порядку комплектування військ особовим складом та організація оборонно-мобілізаційної роботи;
• забезпечення та впровадження нової ефективної системи обслуговування йнадання сервісних послуг з соціального захисту як військовослужбовців, так і членів їхніх родин, резервістів, ветеранів війни та пенсіонерів Збройних сил й інших військових формувань України.
- У провідних країнах світу, таких як США, Франція, Німеччина, є так звані вербувальні центри. Вони займаються активним пошуком громадян для проходження військової служби за конт­рактом. Територіальні центри, котрі мають прийти на зміну військкоматам будуть кардинально відрізнятися насамперед новим підходом до здійснення комплектування. Ми плануємо відійти від радянського пасивного способу комплектування за принципом: хто прийшов – з тим працюємо, до активного. Будуть розгортатись спеціальні вербувальні дільниці, де проводитимуться з громадянами відповідні роз’яснювальні заходи щодо вступу на військову службу за контрактом, - зазначив заступник начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Валерій Дендебера.
Здолбунівський РВК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити