В області визначилися, які дороги місцевого значення ремонтуватимуть на Рівненщині цьогоріч. Відповідне розпорядження підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Рівненщина отримала на ремонт доріг з Державного дорожнього фонду рекордну суму – 281 мільйон гривень. Гроші пропорційно розподілили між районами відповідно до протяжності дорожнього полотна, повідомляють в Рівненській ОДА.
Цьогоріч область береться відновлювати обласні та районні дороги, сполучення між населеними пунктами, під'їзди до сіл і навіть хуторів. Як зазначив Олексій Муляренко, таких доріг понад три тисячі кілометрів. Єдиною вимогою для будівництва була наявність проектно-кошторисної документації, а для комунальних доріг – ще і співфінансування з місцевого бюджету.
Так, понад 177 мільйонів гривень спрямують на будівництво та реконструкцію автошляхів місцевого значення, ще 54 мільйони – на ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області. Ще 50 мільйонів піде на експлуатацію та утримання дорожнього полотна. Загалом відремонтують 116 об'єктів місцевих доріг. Цьогоріч керівництво області планує залучити на дороги близько мільярда гривень з різних джерел фінансування.


У переліку доріг місцевого значення, який оприлюднили на сайті Рівненської ОДА, фігурують і шляхи Здолбунівського району.
Зокрема, серед об’єктів будівництва та реконструкції автомобільних доріг є вулиці та дороги комунальної власності у Здовбиці, Здолбунові, Івачкові та Білашеві. Загалом у кошторисі на них передбачено 2490,500 тис. грн. Планують відремонтувати шляхи загальною протяжністю 51475,6 км. Тож у Здовбиці збудують або реконструюють вул. Шевченка, частину вул. І. Богуна, у Здолбунові – вул. Шкільну з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шевченка, Шкільна та Паркова, у Білашеві – вул. Шевченка, в Івачкові – вул. Сільрадську.
Також цьогоріч запланований поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення сполученням Здолбунів - Глинськ - Стеблівка на ділянці км 4+300 - км 8+400. Загалом на 4,100 км передбачили 10344,800 тис. грн.
Відремонтують також вулиці і дороги комунальної власності у Дермані Другій та Новій Мощаниці. Виділять на це 534,800 тис. грн. Тож оновлять у цих селах 3445, 1 км доріг: в Дермані – вул. Підгірну, а в Новій Мощаниці – вул. Ялисиї.
Підготувала
Ірина САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити