Уже традиційним для нашого центру творчості є захід, який організовує керівник зразкової студії естрадного співу Михайло Павлович Така. Він іще зовсім молодий керівник, але встиг проявити себе як активний організатор масових заходів та справжній поціновувач української пісні. Його вихованці Софія Омельчук, Каріна Мохначук, Вікторія Кальчук й інші не раз ставали не тільки лауреатами різноманітних районних, обласних, Всеукраїнських конкурсів, а й їх призерами. До прикладу, нещодавно Софія Омельчук і Каріна Мохначук на Всеукраїнському пісенному конкурсі в Києві посіли друге місце.


От і цьогоріч у святковій залі зібралися шанувальники естрадного співу. Учасники «Юності» представили своєрідний малий звітний концерт своїм батькам, рідним і друзям. Програму блискуче вели Каріна Мохначук та Яна Карашевич. Прозвучало понад два десятки пісень. Серед них - патріотичні, як от «Не твоя війна», «Україно моя», «Козацька пісня», «Молода Україна», пісні для душі, твори широко та маловідомі.
Варто відзначити, що у концертній програмі брали участь студійці різного віку. Виступали Вікторія Се­редюк, Кіра Охрімчук, Андрій Кендись, Богдан Тушич, Вероніка Коваль, Каріна Килюшик, Ольга Вдовиченко, Каріна Мохначук, Лілія Ткачук, Анастасія Дащук, Вікторія Кальчук, Софія Омельчук, Анастасія Власюк, Яна Карашевич, Анна Тушич, Катерина Козачук, Ольга Чернявка, Ілля Середюк.
Свою творчість представили соло-вокалісти, ду­ети, тріо, навіть квартети. Чудовим тлом для виконання окремих пісень стали танцювальні номери. Вразило й жанрове різномаїття.
Усі, хто завітав на концерт, мали змогу оцінити рівень колективу і працю керівника студії. Адже все, що побачили і почули глядачі, створене лише за один навчальний рік.
Адміністрація
Здолбунівського РЦТДЮ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити