Наші літстудійці зав­жди готові порадувати свої­ми виступами школярів, відвідувачів бібліотек та ін. Залюбки відвідали учасники «Зорецвіту» й кілька заходів у книгозбірні БКЦ. Саме там відбувались незабутні літературно-мистецькі «здибанки», ініціатором котрих виступив режисер театральної студії «Кажан» Василь Гізун. У ході цих зустрічей літстудійці мали унікальну нагоду зустрітись з відомими у різних напрямках творчості особистостями. Наприклад, захоплено слухали голос заслуженого артиста України Олексія Заворотнього. Порадувала їх і група рівненьких гумористів, що прибула до Здолбунова на чолі з Юрієм Березою.


Налагодила наша студія взаємозв’язки і з представниками Національного корпусу. Свою першу творчу зустріч з ними провела у затишній місцевій кав’ярні «Старе місто».
Новим вагомим здобутком став для нас все ж таки вихід на обласний рівень. Вихованці «Зорецвіту» вже не раз виступали у Рівному - на сцені міського Палацу дітей та молоді. Особлива співпраця налагодилася з відомим поетом-піснярем Павлом Павелком. Так, завдяки його ініціативі наші талановиті літстудійці отримали змогу взяти участь у фестивалі «Гіт-Арт фест», де посіли 2 почесне місце. Брали участь і в обласному благодійному марафоні «З вірою в майбутнє».
Майже «поріднилися» юні «зорецвітівці» і з Рівненським базовим медколеджем, який очолює доктор медичних наук, професор, а ще й поет-пісняр Ростислав Сабадишин. Не раз у цьому навчальному закладі гостинно приймали літстудійців з виступами.
Справжнім промоутером творчих зустрічей стала для нас здолбунівчанка, кандидат педагогічних наук Людмила Герасименко. Завдяки її клопотанню відбувся концерт групи наших гітаристів в одній з аудиторій Рівненського університету «Україна». І співпраця ця триває. Наприклад, саме для цього університету вже написано пісню на слова Євгенії Якімової, вчительки ЗОШ № 4, та мелодію літстудійки Дарини Пончук під назвою «Віват, «Україно!». Цей же твір у виконанні учасниць «Зоре­цвіту» Софії Омельчук, Дарини Пончук, Вікторії Годун та Богдани Башмакової звучав під час флешмобу на університетському подвір’ї і має всі шанси перемогти на Всеукраїнському конкурсі авторської пісні.
Марафон виступів «Зорецвіту» триває, і ми сподіваємось вийти на «орбіту» ще вищих досягнень.
Прес-центр
«Зорецвіту».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити