Активна група нашого центру творчості на чолі з його директором Ларисою Бондарчук завітала з концертною програмою на освітній соціально-медичний фестиваль «Дошлюбна підготовка молоді у сучасних форматах освіти», що відбувся у Рівненському базовому медичному коледжі.
На конференції вихованці Здолбунівського РЦТДЮ почерпнули багато корисної інформації. Доповіді там читали кандидати та доктори наук. Зокрема й директор медколеджу - професор Ростислав Сабадишин.


Про досягнення вихованців і викладачів Здолбунівського РЦТДЮ розповіла Лариса Бондарчук. Потому присутні переглянули висту­пи юних здолбунівчан. На сцені гідно представили свою творчість учасники зразкової студії естрадного співу «Юність» (кер. Михайло Така), зразкового ансамблю спортивно-бального танцю «Ритм» (кер. Наталія Буздиган, акомпаніатор Надія Міщанчук), зразкового фольклорного гурту «Жайворонок» (кер. Марина Дацюк, акомпаніатор Михайло Джуган) та літературної студії «Зорецвіт» (кер. Юрій Бржечко). Підсумком свята стало нагородження учасників концерту в номінації «Творчі зустрічі у родинному колі РДБМК».
Варто відзначити, що частину програми яскраво й емоційно вела зовсім юна вихованка студії естрадного співу Каріна Мохначук.
Прес-центр
«Зорецвіту».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити