Триває творчо-просвітницька акція «На варті своєї держави», започаткована нашим закладом на старті нав­чального року. Вже відбулися зустрічі в Дерманській гімназії, Глинській ЗОШ, Мізоцькому ліцеї. На кожній з них відбувався обмін досвідом, господарі розповідали про історію свого села, селища, про героїв, які звідти родом. А наш творчий «десант» дарував присутнім змістовну концертну програму. Разом з вихованцями нашого закладу щораз приїздили й свідки нинішньої війни - боротьби України з агресором.


Цього разу активна агітбригада центру творчості дітей та юнацтва завітала з патріотичним виступом на обласний семінар заступників директорів з виховної роботи, який проходив на базі Будеразької ЗОШ. З юними артистами до школи прибули й учасники АТО (нині - ООС) Антон Українець та Олександр Войцеховський. Вони розповіли присутнім у залі освітянам та школярам про свій бойовий шлях, що проліг від Майдану до лінії розмежування з агресором поблизу Донецька.
Вихованці центру подарували глядачам зворушливий концерт. Під час нього звучали патріотичні пісні, виконані як під музичну фонограму, так і під акустичний супровід гітари. Не залишив байдужими глядачів і представлений їм козацький танок.
Підготував
Юрій БРЖЕЧКО.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити