Минулої п’ятниці у Здолбунові до Міжнародного дня захисту дітей для найменших мешканців району влаштували справжнє свято з піснями, танцями, іграми, фейс-артом та розвагами від рятувальників.

Розпочалися заходи на площі поблизу Здолбунівського РБК. Тут зібралося з півтисячі жителів району. Розваги знайшли собі всі. Адже залюбки з дітьми відпочивали і їхні батьки.
Чи не найбільше і дорослих, і малих зацікавила пожежна техніка. Тож діти із захватом оглядали пожежну машину ззовні та зсередини, а їхні батьки фотографували своїх чад. Ще більше цікавості викликала розвага від місцевих рятувальників. Дітлахи залюбки «гасили пожежі», долали смуги перешкод та періодично влаштовували обливання.


Тим часом на імпровізованій сцені поблизу будинку культури виступали місцеві творчі колективи, а в перервах гостей розважали ведучі свята у яскравих костюмах.
Окрім цього переможці творчого конкурсу «За Україну, за її волю» отримали грамоти. До слова, вже на початку серпня вони вирушать у мандрівку Шевченківськими стежками.
Через дорогу від будинку культури розташували виставку картин місцевих юних художників, поруч майстри пензля розмальовували діт­лахам обличчя яскравими візерунками.
Чи не найбільше захвату у малечі викликало водяне шоу від рятувальників. Дітвора залюбки бігала під водяним струменем з новенької пожежної машини.
Згодом свято перемістилося до Здолбунівської біб­ліотеки для дітей та юнацтва. Тут на гостей свята чекали книжкова шпаківня, веселі ігри, забави та конкурси. Старші школярі влаштували цікавий танцювальний флешмоб. А менші змагалися у вправності найкраще створити малюнок на асфальті. Згодом всі охочі переглядали мультфільми всередині бібліотеки.
Ірина САМЧУК,
фото автора та
Здолбунівської районної
бібліотеки для дітей
та юнацтва.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити