Ціну за проїзд на маршруті Рівне-Здолбунів вочевидь таки піднімуть

У минулому числі нашого видання ми повідомляли про те, що в салонах деяких маршрутних таксі на маршруті Рівне-Здолбунів з’явилися оголошення щодо підняття з 10 травня вартості проїзду. Це питання вивчали наші кореспонденти Дарина Ковальчук та Олеся Джум.

Спершу ми звернулися до водіїв. Проте вони знизують плечима, мовляв, – не від нас це залежить, і зміну вартості проїзду не коментують. Кажуть лише, що рішення про підвищення вартості проїзду – остаточне, очікують лиш даних від перевізника щодо того, наскільки зростуть тарифи.
А що здолбунівчани, квасилівчани, рівняни – усі ті, хто щодня послуговується цим маршрутом? Ми вирішили почути думку пасажирів різного віку.

Андрій Сай, студент Квасилівського професійного ліцею: «Послугами маршрутного таксі Рівне – Здолбунів користуюсь щодня. Окрім навчання я ще працюю. Зазвичай для працюючих студентів підняття цін на проїзд особливо «б`є» по гаманцю. Але важко зараз не лише студентам. Тільки піднімають заробітну плату – відповідно зростають податки і ростуть ціни. І підняття цін на проїзд – не виняток».

Ольга Петрушина, медсестра хірургічного відділення Здолбунівської ЦРЛ: «Ціни на проїзд і так захмарні. Стан маршрутних таксі – жахливий, нерідко трапляються водії – справжні хами, які відмовляються перевозити пільговиків. Я неодноразово була свідком подібних суперечок. Якщо ми сплачуємо такі кошти за проїзд і нам їх ще підвищують, тоді, відповідно, нам хотілося кращого сервісу та умов перевезення».

Олександра Осік, пенсіонерка: «Я дуже обурена підвищенням тарифів на проїзд. Адже й так отримую маленьку пенсію, більше половини якої віддаю на комунальні платежі та ліки».
Думку жінки підтримують й інші пенсіонери.
Здолбунівчани за досить короткий час вже пережили та побачили результати кількох підвищень цін на проїзд у громадському транспорті. І щоразу при піднятті тарифу на міські перевезення люди задаються справедливим запитанням: «Якщо ми маємо платити більше, то який сервіс ми отримаємо і чи зміниться рівень надання послуг пасажирських перевезень?» Зазвичай, це питання зависає в повітрі. І в результаті ми продовжуємо їздити в старих автобусах із жахливим сервісом. Якщо слідкувати за тенденцією зростання цін за проїзд у маршрутках області, то Рівне-Здолбунів в цьому плані передовики.
Що і на скільки ще подорожчає - важко сказати, але те, що жителям міста вже доведеться затягнути паски – це факт.
Дарина Ковальчук,
Олеся Джум.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити