Третього квітня 2018-го виповнилось 100 років від дня народження видатного письменника, класика української літератури, людини, яка була духовним наставником Товариства української мови ім. Т. Г. Шевченка, Народного руху України - Олеся Гончара.

Минулого тижня учні 11-го класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (кл. керівник І. А. Вознейчук) завітали до Здолбунівської міської бібліотеки, щоб вшанувати відомого письменника та більше дізнатися про його долю. Школярі переглянули книжкову виставку «Його душа - собор надій високих», а завідуюча міською бібліотекою О. А. Ющук розповіла їм про цікаві факти з життя та творчості митця.


Потому учні Валентин Якимчук, Олександра Ясінська, Анастасія Дмитришина, Юлія Шостак, Анастасія Притула продекламували уривки з роману «Прапороносці» та інсценували фрагменти роману «Людина і зброя». Гончарове слово прозвучало у сьогочасну воєнну добу.
Учитель української мови і літератури Н. П. Савчук розповіла про свої зустрічі з відомим класиком та презентувала роман Олени Захарченко - першого лауреата Міжнародної українсько-німецької премії ім.
О. Гончара - «Вертеп. Роман про Майдан».
На завершення усіх учасників заходу зачарувала майстерним читанням художніх творів учитель математики Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 І. А. Вознейчук.
Олена ЮЩУК,
завідуюча
Здолбунівською
міською бібліотекою.
На фото: під час заходу у бібліотеці.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити