Свято «Весняні розваги» для дітей з сімей вразливих категорій в перший день пасхальних свят, 8 квітня, організували працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Погода цьогорічного Великодня порадувала всіх теплим весняним днем. Після тренінгу “Знайомство” хлопчики та дівчатка рушили до міського скверу, де, радіючи теплому й погожому дню, гуртом охоче бавилися в рухливі ігри, брали участь у цікавій вікторині, а також малювали на асфальті.
До слова, ці яскраві дитячі роботи на великодню тематику просто “оживили” доріжки скверу.


Юні учасники свята залюбки спілкувалися, розповідали про свої мрії і здобутки, плани на майбутнє, дослухалися до порад фахівців РЦ СССДМ.
У гарному настрої учасники свята та їхні батьки рушили до приміщення райдержадміністрації, де їх очікував черговий приємний сюрприз – смачні подарунки, які підготували парафіяни міського храму Успіння Пресвятої Богородиці, Здолбунівські райспоживспілка і районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Традиційно це були крашанки, пасочки та солодощі, кукурудзяні палички та іграшки.


Про святковий настрій здолбунівської дітвори подбали директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова та провідні фахівці із соціальної роботи Оксана Орещенко та Тетяна Стерник. Долучилися й волонтери Валерія Литвинчук, Андрій Орещенко, Михайло Семенюк.
Вл. інф.
На фото: учасники свята “Весняні розваги”.
Фото Ольги Якубчик.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити