Цього понеділка понад двадцять невдоволених жителів міста влаштували пікет під стінами відділення «Ощадбанку», що по вулиці Гончара, 51А. А все тому, що з 8 травня воно припиняє діяльність.

Серед пікетувальників переважна більшість пенсіонери. Вони не задоволені закриттям, адже їм тепер доведеться обслуговуватися у інших відділеннях. А добиратися до них людям похилого віку вкрай важко. Банкоматом, який мають встановити у цьому районі, скористається не кожен пенсіонер, бо не всі вміють.


Як прокоментував керівник відділення «Ощадбанку» Ярослав Бараболя, відділення закривають вимушено через його аварійний стан.
– Приміщення належить міській раді. Ми не раз зверталися, аби нам допомогли з ремонтом або надали інше приміщення. Тут же перебувати надалі ризиковано, адже може і стеля на голову посипатися. Але інших приміщень нема. Тому ми домовилися з магазином «1000 дрібниць». Там ми встановимо банкомат і термінал. А дівчата-продавчині за потреби допомагатимуть пенсіонерам зняти гроші чи оплатити послуги. Ми не залишаємо людей без можливості оплатити послуги чи отримати кошти. Зараз ми йдемо до цивілізованого світу, вже скоро не залишиться зовсім таких відділень. Всі користуватимуться терміналами, банкоматами та послугами банків через інтернет, – зазначив Ярослав Бараболя.
Кореспонденти «Нового життя» наразі слідкують за ситуацією і будуть інформувати читачів про подальший її перебіг.
Ірина САМЧУК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити