Засновник Арт-проекту «Віршень» Сергій Пантюк.

Засновник Арт-проекту «Віршень» Сергій Пантюк.

Всеукраїнський арт-проект «Віршень» почав свій старт зі Здолбунова. Цього понеділка у Здолбунівській районній бібліо­теці для дітей та юнацтва відбулася зустріч з письменником Сергієм Пантюком – засновником арт-проекту.

Учасники зустрічі у Здолбунівській районній бібліотеці.

Учасники зустрічі у Здолбунівській районній бібліотеці.

 


За задумом організаторів, цей український поетично-музичний фестиваль спрямований популяризувати українську поезію, авторську пісню та небанальну музику. «Віршень» – це творча допомога талановитим авторам, які мешкають поза столицею, він покликаний сформувати в Україні єдиний мистецький простір, сприятливий для творчого розвитку кожної особистості, яка прагне творити вітчизняну культуру.


Сергій Пантюк – автор багатьох поетичних та прозових творів. Цього дня він презентував нову збірку власної поезії «Про100 вір­ші». А ще запропонував місцевим поетам зачитати власні вірші. Тож перед
аудиторією виступили і наші митці – Єлена Крохмалюк, Світлана Гірняк і Тетяна Павлова. Зачитували поезію й Іванна Голуб, а також відома рівненська поетеса Анна Лимич та голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України – Ірина Баковецька.
Наприкінці заходу всі охочі взяли участь у фотограф-сесії з відомими авторами.
За матеріалами Здолбунівської
районної бібліотеки для дітей та юнацтва,
фото Олексія КОЗАЧКА

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити