Під час літературного брейн рингу.

в Здолбунівській бібліотеці для дітей та юнацтва

Щорічно дитячі бібліотеки по всій Україні у березні організовують чудове свято книги і її читача – Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. Щорічно дитячі бібліотеки по всій Україні у березні організовують чудове свято книги і її читача – Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. Свято з дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратило свого значення, але й набуло для кожного учасника особливого змісту – від дворічного малюка, який пробує книжку «на зуб», до більш уже «солідних» любителів дитячої літератури. Воно допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. Відкриття цьогорічного свята Книги в Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва розпочалося із зустрічі з відомим дитячим письменником, нашим земляком Сергієм Гридіним.

Літературна подорож «Наталя Забіла в казках і в житті».

 

Присутнім цікаво було дізнатися про те, як автор надихається для написання книг, де бере теми для сюжетів, які у нього плани на майбутнє… Протягом Тижня в книгозбірні проводились цікаві різноманітні заходи. З метою залучення уваги користувачів відділу середнього та старшого віку до новинок дитячої літератури було оформлено книжкову візитівку «Весняні промені на книжковій повені».Щорічно найкращі читачі книгозбірень району та шкіл міста беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Книгоманія – 2018». Переможцями ІІ етапу Конкурсу, який відбувся 20 березня в районній біб­ліотеці для дітей та юнацтва стали: Владислав Ромашко – учень 6 класу Здолбунівської  ЗОШ № 5 та Таїса Парфенюк – учениця 7 класу Новомощаницького НВК.

Призи глядацьких симпатій отримали: Олександр Салійчук – учень 7 класу Здолбунівської ЗОШ № 3 та Вероніка Шоя – учениця 6 класу Дерманського НВК. Всі учасники отримали нагороди та подарунки. Переможці візьмуть участь у ІІІ етапі конкурсу, який відбудеться в Рівненській обласній бібліотеці для дітей.21 березня до Всесвітнього дня поезії у бібліотеці відбулось літературне караоке «Краса величної природи в художнім слові ожива». Учасниками заходу стали учні 9-А класу Здолбунівської ЗОШ № 5. Ведуча-бібліотекар юнацького відділу розповіла про історію запровадження свята. Під звуки чарівної музики присутні читали поезію Л. Українки, Л. Костенко, О. Олеся, М. Красоткіної та інших українських поетів.До 115-річниці від дня народження Наталі Забіли, з учнями 1 класу ЗОШ № 1 було проведено літературну подорож «Наталя Забіла в казках і в житті». Бібліотекар відділу дошкільного та молодшого шкільного віку познайомила з творчістю письменниці та разом з дітьми читала її вірші та казки.Проявити свою ерудицію, знання художньої літератури, вміння працювати в команді користувачі бібліотеки мали змогу під час змагання у літературному брейн-ринзі. Свято закінчилось, але на юних читачів у нашій бібліотеці чекає ще багато різних цікавих заходів. Ми завжди радо зустрічаємо усіх охочих, хто бажає доторкнутись до цього чарівного та безмежного світу під назвою «Книга».Наталія Шевчук, провідний бібліотекарЗдолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити