Під час мітингу в Рівному.

У Рівному протестували проти проведення виборів в окупованому Криму. До цього закликали голова ОДА Олексій Муляренко та депутати Рівненської облради, які підтримали звернення до жителів області «щодо засудження незаконного проведення виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України в АР Крим та Севастополі».
Мітинг відбувся на Майдані Незалежності у Рівному, де зібралося близько 400 осіб. Серед них були представники різних політичних сил, проте без партійної символіки. Натомість учасники мітингу тримали плакати з гаслами «Крим – це Україна» та «Вибори російського «царя» в Криму нелегітимні».


Під час мітингу голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко зачитав звернення: «18 березня московська влада цинічно та свідомо, зневажаючи ключові засади міжнародного права,… проводить незаконні вибори «президента Росії». Чотири роки тому жителі Криму могли ще висловити протест на мирних маршах, демонструючи свою солідарність з Україною. Сьогодні у них такої можливості вже немає».
«Ми засуджуємо російські вибори у Криму. Я особисто думаю, що жоден українець в Криму не піде на ці вибори, лише ті, хто був туди переселений», - зазначив учасник бойових дій та модератор заходу Роман Алексійчук.
«Хочемо висловити свою підтримку всім кримчанам - тим, хто виїхав на материкову Україну і продовжує боротьбу в лавах добровольців, хто став в'язнем путінського режиму, хто залишився на території Криму, Донецька, Луганська, але не втратив здоровий глузд і знає, що Крим без України висохне, він перетвориться на військову базу Російської Федерації», - звернувся активіст Ігор Сухий.
До слова запрошували усіх, кому було що сказати. Серед промовців були і студенти, і депутати, і волонтери, і представники націоналістичних організацій. До речі, ця акція була всеукраїнською, але саме у Рівному на майдан вийшло найбільше людей, дійство відбулося мирно і цивілізовано. А завершили мітинг його учасники, разом заспівавши український гімн.
За інформацією
Рівненської ОДА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити