Триває презентація проекту.

Про розвиток демократичного середовища у навчальному закладі спілкувалися учасники презентації програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», котра відбулася 19 березня у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ступеня № 5.

На сьогодні цей навчальний заклад – єдиний на Рівненщині, де втілюватимуть даний проект. Нині в Україні триває вже третій етап проекту «Демократична школа». Загалом у нашій країні до цієї програми вже долучилося 120 шкіл.
- Про цю програму свого часу ми дізналися з мережі Інтернет і вирішили взяти у ній участь. Спільними зусиллями ініціативних вчителів та учнів зняли відеоролик, адже це було умовою участі у програмі. І нас відібрали до третьої хвилі програми. Сподіваємося, що гідно пройдемо увесь шлях, - розповіла директор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступеня № 5 Жанна Рудик.


Загалом проект має на меті сприяти демократизації та децентралізації середньої освіти через пропагування освіти для демократичного громадянства і прав людини. Тренери, котрі працюватимуть зі школярами, вчителями й батьками учнів, вчитимуть їх бути активними у громадському житті та втілювати у школах демократичні зміни. Під час нинішньої зустрічі тренери розповіли присутнім про особливості програми та пояснили, як саме відбувається демократизація навчально-виховного процесу у школі.
Проект втілюватимуть протягом 2018-2019 років, тож у його межах відбудеться низка тренінгів, конференцій та майстерень, завдяки яким школярі, їхні учителі й батьки зможуть навчитися на практиці втілювати принципи демократичної школи у своєму навчальному закладі.
Марина СТЕПАНЮК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити