Вісімнадцятого березня аматорські колективи Здолбунівського району виступили з концертною програмою перед військовослужбовцями військових частин, які здійснюють заходи бойової підготовки на Рівненському загальновійськовому полігоні.

Народий аматорстький гурт «Любава» Здолбунівського міського клубу (керівник Михайло Хоменко) виконав низку патріотичних, українських пісень. Веселий танець подарував військовим зразковий танцювальний колектив «Непосиди» будинку культури с. Здовбиця (керівник Вікторія Новачук). Звеселив глядачів жартівливою піснею «Про куму» дует у складі Леоніда Самардака та Олексія Луцишина. Приємні хвилини відпочинку дарували глядачам солістки Здолбунівського районного будинку культури Альона Ляшенко та Наталія Саваринська, а також соліст будинку культури с. Копиткове Леонід Самардак.


Вальс на акордеоні «Під небом Парижа» прозвучав у виконанні Відмінника освіти України Валерія Стельмащука. Зворушили серця військових і пісні у виконанні народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Візерунки» Здолбунівського районного будинку культури (керівник заслужений працівник культури України Олександр Стельмашук).
Наприкінці програми її ведуча Надія Максимчук від імені усіх учасників концерту побажала військовослужбовцям мирного неба, спокою в Україні, здоров’я та відваги.
Присутні того дня у залі військові не приховували своєї втіхи, радо долучались до виконання пісень, протягом усього концерту дякували артистам бурхливими оплесками. Крім цього, аматорам Здолбунівщини вручили Подяку за підписом командира військової частини А1008 полковника ЗСУ Олександра Жакуна - за вагомий внесок у справу патріотичного виховання молоді та військовослужбовців, професійну майстерність, душевну щедрість, творче ставлення до роботи, ентузіазм, відкритість та доброзичливість.
Валентина ТЕРЕБІЙЧУК,
директор
Здолбунівського РБК.

На фото: учасники представленої на полігоні концертної програми.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити