Новий автобус зустріли урочисто.

Минулого вівторка на подвір’я Ступнівського агротехнічного ліцею заїхав новий автобус. Цей подарунок педагогічний та учнівський колективи одержали від уряду Юлії Тимошенко. За спільним проектом Міністерства освіти України та Світового банку “Вільний доступ до якісної освіти” було закуплено 100 автобусів, і вони роз’їхались по всій Україні. 16 цих автотранспортних красенів прибули на Рівненщину, ключі від них в урочистій обстановці вручила керівникам освітніх закладів Юлія Тимошенко, перебуваючи з візитом в поліському краї.


З нагоди цієї радісної події в Ступному відбувся урочистий мітинг, під час якого з вітальними словами до освітян і учнів звернулися народний депутат України від фракції БЮТ Юрій Прокопчук, депутат обласної ради Ніна Путіліна, голова райдержадміністрації Любомир Кінах, голова районної ради Василь Тимощук, директор агротехнічного ліцею Василь Грицан.
Врешті-решт збулася мрія учнів. Тепер вони доїжджатимуть до ліцею новим автобусом, який прийшов на зміну старому “афганцю”, 1967 року випуску. Нині той став експонатом. А відслужив багато. Возив воїнів у Афганістані, потім прислужився учням зі Ступного, двічі потрапляв у дорожньо-транспортні пригоди, латався на авторемонтному заводі у Львові. Завдяки сумлінним водіям в будь-яку погоду доставляв дітей на навчання і додому, возив їх на олімпіади, фестивалі, спортивні змагання, на екскурсії. І ось уже у “відставці”.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry