Минулого четверга у Здолбунівському будинку культури цементників було багатолюдно і «гаряче». Місця у глядацькій залі почали займати ще задовго до початку дійства, отож ті, хто прийшов вчасно, мусили упродовж всього свята тулитися поблизу сцени та виходу. Охочих послухати три місцевих легендарні гурти - ВІА «Візерунки», «Небокрай» та рок-гурт «Жнива» - виявилось чимало.

Уже в холі БКЦ на глядачів очікували цікаві сюрпризи. Гостей зустрічали інструментальною музикою та граційним танцем. Поблизу діяла незвичайна ретро фотозона. Тож кожен міг приміряти на себе роль музиканта запальних 70-х і залишити на пам'ять яскраву світлину.
Увагу багатьох привертала й виставка світлин з історії «Візерунків». Доповнив екскурс у минуле творчого колективу відеоряд із записами виступів музикантів.


Сам музичний сейшн «Візерункова весна» відкрив ВІА «Візерунки» Здолбунівського РБК - колектив-ювіляр, якому цьогоріч виповнилося вже 45, але «іскорки» своєї він не втрачає. На сцені виконавці представили здебільшого нові композиції, як авторські, так і давно знайомі, в аранжуванні - джазові, класичні та сучасні. Потішили вони глядачів і давно улюбленими хітами.
Музичну естафету прийняв ВІА «Небокрай» будинку культури села Здовбиця. Зодягнені у вишиванки, співаки та музиканти додавали особливого колориту дійству. А їхні композиції у присутніх викликали ностальгійні спогади.
Потім виступав рок-гурт «Жнива» Здолбунівського міського клубу. Кардинально інший стиль виконання урізноманітнив і збагатив програму заходу. «Жнива» виконували пісні, з якими свого часу їздили виступати в зоні бойових дій на Сході України. Представили глядачам і свою нову композицію, яка відразу припала всім до душі.
Чимало вітань та щирих побажань того дня отримали учасники ВІА «Візерунки» та нинішній його керівник Олекандр Стельмашук. Вітали їх зі сцени і керманичі району та міста - вручали грамоти й приємні подарунки.
Під час заходу збирали кошти на лікування директора Здолбунівського міського будинку культури Руслани Козак. Збір коштів триває і надалі, тож допомогти, долучитись до доброчинної справи, може кожен, звернувшись у Здолбунівський міський клуб.
Загалом музичне дійство викликало шквал позитивних емоцій у здолбунівчан та гостей міста, про що свідчать їхні численні відгуки у соц­мережах. У тому, що свято вдалося, одностайними були всі, незалежно від віку та статусу, адже й справді хороша музика об’єднує людей.
Ірина САМЧУК.
Фото автора
та Ольги КЛИМКОВИЧ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити