Велика родина вихованців дошкільного навчального закладу № 5 «Усмішка» Здолбунівської міської ради відтепер буде ще численнішою. Адже 22 лютого у цьому закладі відкрили нову групу для дошкільнят - уже дванадцяту за ліком.
Досі ДНЗ «Усмішка» забезпечував дошкільною освітою 360 дітей. Новостворену групу «Яблунька» відвідуватимуть ще понад 25 дошкільнят.

Ремонтні роботи з метою відкриття додаткової групи у закладі проводили протягом 2016-2017 років, на що з районного бюджету було виділено 195,4 тис. гривень. На придбання меблів та м’якого інвентарю 120 тисяч гривень спрямували з міського бюджету Здолбунова. Тож у відремонтованих приміщеннях тепер затишно та комфортно, їх умебльовано новенькими ліжечками й шафками.


У день урочистого відкриття групи, 22 лютого, до її приміщення малюків та їхніх батьків запросила завідувач ДНЗ Жанна Кадлубіцька. Завітали тоді до садочка й гості - представники районної влади та депутатського корпусу міської ради. Вони привітали усіх з чудовою подією та побажали діткам здоров’я і тільки приємних вражень від відвідування дитсадка. Дітлахи ж, щойно потрапивши до своєї «Яблуньки», взялися досліджувати все, що там їм потрапляло на очі. Натомість батьки малечі раділи тому, що їхні сини і донечки відвідуватимуть таку гарну групу.
Адже не секрет, що нині на місця у дитячих садочках очікує багато дошкільнят. Утім, останнім часом «дошкільну» проблему в районі помаленьку вирішують. І відкриття групи в «Усмішці» цьогоріч є далеко не останнім заходом, спрямованим на збільшення кількості місць у ДНЗ Здолбунівщини.
Марина СТЕПАНЮК.
На фото: у новій групі «Усмішки».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити