Минулої суботи у Здолбунівському будинку культури цементників відбувся концерт гурту «Лісапетний батальйон». П’ять років тому виступи його учасниць, жіночок з села, настільки сподобались глядачам, що творчий колектив став переможцем конкурсу «Україна має талант». Відтоді гурт об’їздив з гастролями усі куточки країни, неодноразово виступав на війні та у прифронтовій зоні. Артисти давно опікуються добровольчим батальйоном ОУН: допомагають, підтримують матеріально і морально.


До Здолбунова «Лісапетний батальйон» завітав уже вдруге. Учасники гурту, як і обіцяли раніше, запросили на свій концерт МАМ учасників АТО, насамперед тих, чиї діти стали небесними Янголами.
По завершенні концертної програми МАМИ (МАтері МИроносиці) воїнів фотографувались з артистами «Лісапетного батальйону» на згадку, а також почастували їх смачними, спеченими того ж дня, пиріжками.
Тетяна ПАВЛОВА,
член НСЖУ, директор Здолбунівського
РЦ СССДМ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити