З 1 січня 2018 року Рівненським відокремленим підрозділом ГО “МФ “Взаєморозуміння і толерантність” у Здолбунові розпочато реалізацію проекту “Служба медико-соціальної допомоги на дому, організація зустрічей та дозвілля 200 жертв націонал-соціалізму у Здолбунові і Переяслав-Хмельницькому”, який фінансується німецьким фондом “Пам'ять, відповідальність і майбутнє”. Термін дії проекту - з 1 січня 2018-го до 31 грудня 2020 року.

Під час одного із заходів в межах проекту.

Основна мета реалізації цього проекту - захист соціальних, економічних, культурних та інших законних інтересів осіб, які постраждали від націонал-соціалізму під час Другої світової вій­ни, військових конфліктів і тоталітарних режимів, підтримка і здійснення заходів щодо покращення якості життя цих людей.

Проектом передбачене створення Центру для надання медико-соціальної допомоги 100 жертвам націо­нал-соціалізму, задля чого створено патронажну бригаду (медсестра та соціальний працівник), яка надає допомогу як на базі Центру, так і на дому немобільним та маломобільним представникам цільової групи (ЦГ). З числа членів цільової групи створено групу самодопомоги, яка разом з волонтерською молоддю відвідує лежачих та важкохворих представників ЦГ на дому. Це дає змогу підвищити якість життя, покращити морально-психологічний стан жертв нацизму. Волонтерська молодь бере участь в організації та проведенні урочистих заходів, зустрічей, вікторин, тематичних семінарів, у спільних екскурсіях, переглядах фільмів, дискусіях тощо. Також у межах проекту надаються послуги перукаря безпосередньо за місцем проживання членів цільової групи.
З метою забезпечення якісної реалізації проекту для волонтерів та родичів, що здійснюють догляд за представниками ЦГ, проводяться навчальні заходи та семінари з підвищення кваліфікації.
Усе вищезазначене сприя­тиме покращенню емоційного, фізичного та психічного стану, активізації життєдіяльності, подоланню соціальної ізольованості, посиленню відчуття значущості жертв нацизму. Крім того, ці заходи сприятимуть підвищенню рівня свідомості молодих людей, покращенню їхнього рівня знань з історії через невимушені бесіди зі свідками історичних подій.
Фонд “Пам'ять, відповідальність і майбутнє” може не поділяти точки зору, висловленої у цій публікації. За зміст публікації несе відповідальність автор.
Людмила СУКОВАТА,
керівник проекту.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити