Під час першої цьогоріч колегії Здолбунівської РДА очільник райдержадміністрації публічно відзвітував про свою роботу у 2017 році.

Звітував Сергій Кондрачук, демонструючи членам колегії та іншим присутнім насичену презентацію з інформацією про роботу усіх галузей району у 2017-му.
Звіт вийшов інформативним, оскільки розповідати голові РДА було про що. Адже торік в районі відбувалися роботи на понад 50 об’єктах. Капітальні та поточні ремонти вдалося провести у низці закладів освіти, культури, медицини та ін. На багатьох об’єктах роботи продовжуватимуть і цьогоріч.


Те, що «капітальний ремонт району» триває, підтверджує і той факт, що у 2017 році з шістьох різних джерел вдалося залучити близько 16,5 млн. грн. Зокрема суттєва сума - понад 9 млн. грн. - надійшла на Здолбунівщину як субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Щорічно наш район представлений серед переможців обласного конкурсу проектів з енергоефективності – торік вдалося реалізувати низку проектів на загальну суму 2,1 млн. грн.
Детально розповів голова райдержадміністрації і про капітальні та поточні ремонти у закладах освіти, серед іншого, зауваживши, що завдяки втіленим протягом 2017-2018 років заходам вдасться створити близько 300 додаткових місць для дошкільнят у ДНЗ району.
Протягом 2017-го відбулося дуже багато важливих та цікавих заходів у галузі культури. А завдяки ремонтам, проведеним у багатьох закладах культури в різних населених пунктах, у тамтешніх жителів з’явилися нові можливості для проведення дозвілля.
Суттєві оновлення відбулися і на об’єктах медичної галузі, продовжуватимуться вони й нині. Зокрема є сподівання, що у 2018 році вдасться придбати дуже необхідний для населення Здолбунівщини флюорограф.
Йшлося під час публічного звіту й про спортивну соціальну сферу, молодіжну політику та ін.
- За кожною з позитивних цифр є реальна людська праця. На Здолбунівщині нині втілюють у життя дуже багато важливих справ, чим ми завдячуємо і фінансовій децентралізації, і тим, завдяки кому до району надходить ресурс. А ще важливою є підтримка всіх, хто допомагав у роботі і практичними діями, і розумінням та конструктивними порадами. Тому впевнений, що спільними зусиллями ми й далі розвиватимемо наш край, - резюмував голова РДА.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити