Подяку «за особисту мужність та відвагу під час порятунку людини на пожежі» вручили здолбунівчанину Івану Климчуку цього тижня. Окрім Подяки, рятівник за свій героїч­ний вчинок отримав від пожежників ДПРЧ-18 сувенір.

Прикметно, що незадовго до події чоловік взяв участь у семінарі-нараді від місцевих рятувальників. Там керівникам ОСББ, одним з яких і є Іван Климчук, та управлінських компаній розповідали про пожежну безпеку у багатоповерхових житлових будинках. Отож, здобутий теоретичний досвід знадобився на практиці.


Пожежа трапилася у Здолбунові, в приватному будинку ввечері минулої п’ятниці. У приміщенні на той час перебували матір та її син. Двадцятидворічний хлопець загинув, а жінку врятував її сусід Іван Климчук ще до приїзду вогнеборців. Він просто вийшов увечері по хліб, натомість зауважив, що бурульки на даху в частині будинку, яка належить сусідам, тануть.
- Дивлюся, в них з даху тече, а на моїй половині - ні. Пішов до їхніх дверей, а з них дим валить. Я вирвав двері. Там знизу диму було вже з півметра. Погукав, чи є хтось. Ніхто не відгукнувся. Викликав рятувальників, - розповідає пан Іван.
Згодом чоловік почув, що хтось в оселі є. Тож зайшов всередину і побачену там жінку виніс надвір. Тим часом приїхали рятувальники й погасили пожежу. Вже згодом вони знайшли мертвим ще одного мешканця будинку.
Врятована ж 43-річна жінка нині перебуває в одній з рівненських лікарень. У неї опіки обличчя, кистей та передпліч. За інформацією лікаря-ординатора відділення Святослава Дикала, потерпіла у стані середньої важкості.
Імовірно, загиблий курив у ліжку, що і стало причиною пожежі у будинку, повідомив головний інспектор Здолбунівського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Валерій Дроздюк.
Ірина САМЧУК,
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити