У ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транс­порту» 17 лютого відбулися загальноучилищні батьківські збори.

Під час огляду художньої самодіяльності.

До їх порядку денного увійшли питання щодо організації навчально-виробничого та виховного процесу в училищі. Заступники директора підбили підсумки зроб­леного та досягнутого за рік у цих напрямках. Директор училища Р. І. Шевчук проінформував про використання спонсорських коштів. Зокрема відмітив, що завдяки цим надходженням вдалося чимало зробити для вдосконалення навчально-матеріальної бази училища і створення умов для якісного навчання. Також відзначив, що Здолбунівське ВПУЗТ посідає перше місце серед ПТНЗ Рівненщини за рівнем комп’ютеризації та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виробничий процес. Наголосив, що в училищі й надалі докладатимуть зусиль для покращення підготовки кваліфікованих робітників.


Кращих учнів, спортсменів та призерів конкурсів професійної майстерності на зборах нагородили грамотами й цінними подарунками.
Традиційно збори завершив тур обласного огляду художньої самодіяльності, учасники якого представили різні жанри. Подарували приємні учнів батькам естрадні пісні у виконанні учасників гурту «Мереживо» під керуванням В. В. Коломиса. Не менш захопливими були й номери духового оркестру (кер. В. В. Денисюк) та оркестру народних інструментів на чолі з О. Й. Ткачиком. Гостем програми став ансамбль народного танцю БКЦ «Горлиця» (кер. М. Б. Грубая). Завершив концерт патріотичною піснею зразковий гурт естрадної пісні «Мереживо» училища, який співом підтримали всі, хто був у залі. Присутня на заході методист Рівненського навчально-естетичного центру М. П. Наконечна відмітила майстерність художніх колективів і подякувала Р. І. Шевчуку за те, що в очолюваному ним навчальному закладі сприяють розвитку самодіяльного мистецтва.
Батьки учнів, які в день зборів побували у Здолбунівському ВПУЗТ, мали змогу оцінити різнобічні таланти своїх синів і доньок, переглянувши виставки робіт учасників гуртка «Вишивайка» (кер. Н. А. Поліщук), зразків слюсарного інструменту, виготовлених під час уроків виробничого навчання, а також нагород училища. Не менше вражень отримали вони й від експозиції чудових декоративних робіт викладача Р. С. Ковальської.
В організації та проведенні загальноучилищних зборів посприяла директор Здолбунівського БКЦ Н. В. Давидюк.
Олена ТРАЛО,
заступник
директора з НВР
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити