У ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» вже багато років діє учнівська первинна профспілкова організація. Робота уч­профкому спрямована на захист прав та інтересів учнів, підвищення ефективності соціального діалогу. Учпрофком активно співпрацює з Федерацією профспілок Рівненської області та Центральним комітетом профспілки. Учні Здолбунівського ВПУЗТ не раз брали участь у засіданнях Молодіжної ради ФПО, були учасниками круглих столів з представниками органів влади та місцевого самоврядування.
Нещодавно відбулося розширене засідання президії Обласної організації профспілки будівельників, у ході якого з робочим візитом ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відвідала делегація Центрального комітету профспілки.


Під час екскурсії навчальним закладом Голова професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василь Миколайович Андреєв та голова Київської обласної організації профспілки Галина Дмитрівна Бондарчук відзначили високий рівень навчально-матеріальної бази училища. У ході ділової розмови під час відвідин навчального закладу Василь Миколайович Андреєв запевнив директора училища Руслана Івановича Шевчука, що плідна співпраця між Здолбунівським ВПУЗТ та ЦК профспілки триватиме.
Наталія ПОЛІЩУК,
голова обласної організації
профспілки будівельників,
викладач ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити