Про зменшення кількості крадіжок за останній рік на території району повідомив на прес-конференції начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса. Натомість випадків шахрайств, нанесення тілесних ушкоджень на побутовому рівні, а також виявлення наркотичних речовин усе ще чимало. Саме боротьбу з наркоманією головний поліцейський Здолбунівщини назвав своїм на сьогодні пріоритетним завданням.

- Мені не подобається, що Здолбунів називають наркоманським містом. Досить часто поліція отримує критичні зауваження на свою адресу, що ми, мовляв, не надто ретельно боремося з особами, які вживають та розповсюджують наркотики. Тому посилимо заходи з виявлення та притягнення до відповідальності таких людей.


Щодо шахрайств, то їх стало більше через зловмисника, який скоїв 16 подібних злочинів, але ми його нещодавно затримали. Щоправда, взагалі шахрайства на Здолбунівщині, як і всюди, трапляються на кожному кроці. Дуже часто люди перераховують невідомим по 200-300 гривень за так і не отримані в результаті товари та послуги, але не звертаються до поліції, – зазначив начальник Здолбунівського відділення поліції.
Крім того, за словами Сергія Криси, дуже сприяє розкриттю злочинів запровадження програми «Безпечне місто Здолбунів», у межах якої на вулицях та дорогах районного центру встановили відеокамери фіксації:
- Мене часто запитують, скільки злочинів вдалося розкрити завдяки відеокамерам. На це я відповідаю, що за їх допомогою ми розкриваємо кожен неочевидний злочин. Наразі в самому Здолбунові та на в’їздах і виїздах з міста функціонує 19 точок відео­спостереження, але згодом їх буде більше. Таким чином, отримуємо доволі великий обсяг інформації, над якою працюємо і яку аналізуємо. Вважаю, за рік-другий відеокамери цілком себе окуплять.
Павло ДУТКО.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити