У БКЦ відгомоніла «Весела толока»

У неділю, 11 лютого, у Здолбунівському БКЦ відбувся перший регіональний фестиваль української народної жартівливої пісні, танцю та гумору «Весела толока». До нашого міста прибули численні професійні й аматорські мистецькі колективи, виконавці-солісти та гумористи з різних куточків Рівненщини. Чимало номерів представили глядачам і артисти з нашого району, зок­рема зі Здовбиці, Мізоча, Здолбунова. Вразив широтою й віковий діапазон учасників фесту - від найменших до вже сивочолих.

 


Організаторами «Веселої толоки» виступили Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Всеукраїнська ГО «Ліга культури» та Здолбунівський БКЦ. Як зазначив автор ідеї заснування фестивалю голова Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, заслужений працівник культури України, професор РДГУ Андрій Пастушенко, чи не основна, серед іншого, мета цього заходу - привнести позитив у наше непросте сьогоднішнє життя. А як відомо, гумор та народна пісня для українців джерелом зміцнення морального духу були завжди, навіть у найгірші часи.
Влучні жарти й смішні гуморески, запальні танці, веселі й зворушливі українські пісні, рясні оплески і посмішки глядачів... Майже тригодинне яскраве фестивальне дійство на сцені БКЦ завершилось пошануванням артистів. Їм вручали дипломи учасників фестивалю «Весела толока» та адресували слова вдячності директор Здолбунівського БКЦ Наталія Давидюк, заступник директора Рівненського обласного центру народної творчості, заслужений працівник культури України Феодосій Васечко та вже згаданий вище Андрій Пастушенко. Він, до речі, висловив сподівання, що «Весела толока» стане щорічною і для Здолбунова - традиційною.
Що ж, зачин хорошої справи є. Тепер треба докласти зусиль, аби вона обов’язково мала гідне продовження.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото: фрагменти фестивального дійства.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити