У Здолбунівському районному відділі державної ре­єстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області 14 лютого долучилися до Всеукраїнської акції «Кохання без меж», зініційованої Міністерством юстиції.

 

Створити в установі по-особливому урочисту, позитивну і романтичну атмосферу для пар, які одружуватимуться або ж подаватимуть заяви на державну реєстрацію шлюбу у День святого Валентина, покровителя усіх закоханих - так означили мету акції працівники Здолбунівського районного відділу ДРАЦС. І щоб втілити цей задум у життя, всім колективом доклали чимало зусиль. Наприклад, облаштували фотозону у романтичному стилі, а за допомогою власноруч виготовлених і спеціально придбаних прикрас - яскравих надувних кульок, гірлянд із сердечок, квітів та свічок - створили відповідну до свята закоханих атмосферу в залі урочистих подій. Заздалегідь подбали в установі й про подарунки для молодят, а для пар, котрі подаватимуть зая­ви на державну реєстрацію шлюбу, підготували розіграш призової лотереї. До слова, вітальні листівки для за­коханих пар, які одружаться у Валентинів день, підготувало й Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.


Учасниками акції «Кохання без меж» у Здолбунові 14 лютого стали три пари молодят - Юрій Тимощук та Віта Грицан, Микола Устянчук і Віта Воловнік, Руслан Журавель й Наталія Сидорчук. Церемонії державної реєстрації шлюбу для них провела працівниця райвідділу ДРАЦС Людмила Нестерчук. Щиро віншувала щойно одружених та вручала їм солодкі подарунки і пам’ятні сувеніри начальник Здолбунівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Рівненській області Алла Пилипчук. Ще одним приємним сюрпризом для пар, які щойно взяли шлюб, стало пісенне привітання від учасників молодшої групи зразкового ансамблю «Здолбунівські дзвіночки» (керівник Антоніна Шеретюк) БКЦ.


- Ми задоволені, що долучилися до участі у Всеукраїнській акції «Кохання без меж». Готувалися до неї, вкладаючи душу. Адже такі новації в нашій роботі дуже потрібні. Сподіваємося, нам вдалося додати незабутніх позитивних емоцій закоханим, які 14 лютого реєстрували в нашій установі шлюби. Нехай святий Валентин оберігає їхні сім’ї упродовж всього життя, - резюмувала начальник райвідділу ДРАЦС Алла Пилипчук. Вона ж повідомила, що у день акції заяви на державну реєстрацію шлюбу у Здолбунові не подала жодна пара, тож розіграш призової лотереї проведуть вже наступного року, адже «Кохання без меж», можливо, стане акцією традиційною.
Ольга ЯКУБЧИК.
На фото: під час акції.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити