Милосердя і доброта, як два крила, на яких тримається людство. Людяність, чуйність, доброта… Усе частіше про них говоримо. Та чи кожна душа є відкритою для добра? Бо, на жаль, можна сказати, що сучасне наше суспільство вражене вірусом егоїзму, зла й жорстокості. Зчерствіли людські серця, заросли ряскою байдужості до чужого горя, а бід сьогодні так багато... Натомість з давніх-давен в українців вважали за потрібне допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, надати притулок безхатченку, порятувати хворого, захистити скривдженого, розрадити самотнього, поважали старість.


Отож, щоб розширити в учнів розуміння поняття про доброту і красу людської душі, заохотити їх творити добро, 25 січня в групі № 13 “Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин і механізмів” Здолбунівського ВПУЗТ її класний керівник Н. В. Янчук та психолог училища В. Р. Якубчик провели виховну годину з елементами тренінгового заняття на тему: “Милосердя і доброта - людства два крила”.
Учні під час заходу виконували різноманітні зав­дання, як от “Інтерв’ю”, “Зашифровані слова”, “Магічна свічка”, брали участь у грі “Доповни прислів’я” й анкетуванні “Чи толерантні Ви?”, висловлювали власні думки і робили висновки.
Є така мудрість: “Людина живе лише один раз, і так хочеться залишити доб­рий слід на згадку про себе. І, щоб не сталося в житті, потрібно пам’ятати, що ми живемо на планеті Земля і носимо ім’я Людина”. А людина починається з добра. І творити добро - значить бути щасливим.
Олена ТРАЛО,
заступник директора
з навчально-
виховної роботи
ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити