Цьогоріч 22 січня ми відзначили дві визначні річниці в історії свого народу - дев’яносто дев’яту від проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки і соту з дня проголошення Української Народної Республіки. Як і по всій країні, у Здолбунові того дня відбулися урочистості.

До нашого міста завітали відомі волонтери з Хмельниччини. Члени Творчої сотні «Рух до перемоги» влаштували святковий концерт «З любов’ю заради миру» у приміщенні Здолбунівського РБК, присвячений Дню Соборності України.


Вела концерт очільниця Творчої сотні «Рух до перемоги», кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня Оксана Радушинська.


- Чого нам боятися? Зради? Ми пережили вже не одну зраду. Немочі? А ми ніколи не були немічними. Нас не скорити, доки ми не схочемо бути скореними. А ми не захочемо. Нас не зламати. Доки у нас є коріння в землі і сонце у небі. Ми - незнищенні. Бо ми стоїмо за своє. Нас пробували ламати. Та не змогли. Ми не боїмося, і в цьому наша сила. Ми - неминущі. Бо ми на своїй землі. Землі, яка вірить у нас, яка дає нам силу. Землі, яка має свої традиції, свою історію, свою правду. А ми маємо нашу правду. І ця правда веде нас істинним шляхом, відстояним на болях і на перемогах. Шляхом українців в Україні. Шляхом переможців. Вірмо в перемогу, вірмо в Україну, - цими словами почала вона концертну програму.
Творча сотня «Рух до перемоги» відома тим, що підтримує концертами військових у зоні АТО та на полігонах. Тож і в нашому місті пісні у виконанні військових і волонтерів - членів сотні - звучали по-особливому драйвово, лірично та неймовірно пат­ріотично. Доповнив програму гумористично-сатиричний виступ нашого земляка - військовослужбовця Олександра Павлюка.
Окрім пісень та дотепів, зі сцени пролунали промови керманичів району. Також згадали в ході концерту про оборонців української землі минулого і сьогодення.
Голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук та заступник голови Здолбунівської районної ради Олександр Бухало вручили державні нагороди Надії Крючок та Ніні Семенчук. Цим жінкам наприкінці минулого року відповідним указом Президента України Петра Порошенка було присвоєно почесні звання «Мати-героїня».
Упродовж заходу в холі районного будинку культури діяла книжкова виставка «Ми єдині і по духу, і по крові», підготовлена працівниками Здолбунівської ЦРБ.
Ірина САМЧУК.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити