За станом оформлення закордонного паспорта громадяни звикли спостерігати на сайті Державної міграційної служби за допомогою відповідного сервісу https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html
Нині ж відвідувачі сайту мають змогу побачити зміну у стані оформлення своїх документів. Це пов’язано з початком планової заміни сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна», котрий друкує цінні документи, в тому числі й закордонні паспорти.
Упродовж січня відбудеться планове оновлення дати та повторне відправлення міграційною службою всіх даних для персоналізації паспортів до комбінату.
Таким чином в онлайн-сервісі «Перевірка стану оформлення паспорта» зміниться дата відправлення даних на персоналізацію.


Додатково повідомляємо, що у січні 2018 року заплановано запустити на Поліграфкомбінаті «Україна» додаткову лінію персоналізації паспортів, що дасть змогу в найближчі місяці поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів, відповідно від суми сплаченого адміністративного збору.
На сьогодні затримка у видачі закордонних паспортів триває. Тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою: жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон, і в жодному разі не звертатися до посередників, які обіцятимуть конкретні строки виготовлення паспорта.
Віктор ТОМАШЕВСЬКИЙ,
завідувач Здолбунівського районного сектора
Управління Державної міграційної служби України
в Рівненській області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити